Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Moja A4 Marysia <3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No skoro twierdzisz, że na żywo ok, to spoko, bo na zdjęciu wyglada niczym wóz z NFS :gwizdanie:

Gust ma każdy inny, nie kwestionuje Twojego, a jedynie wyrażam swoją opinię. Bez spinki :hi:

Opublikowano
  • Autor

No skoro twierdzisz, że na żywo ok, to spoko, bo na zdjęciu wyglada niczym wóz z NFS :gwizdanie:

Gust ma każdy inny, nie kwestionuje Twojego, a jedynie wyrażam swoją opinię. Bez spinki :hi:

Murdzi nikt nie robi spinki, kazdy ma prawo do wlasnego zdania i wypowiedzi

Opublikowano

No i o to chodzi :good:

Masz jakieś plany odnośnie felg?

Opublikowano

Podczas kupna samochodu bylo wszystko, ladnie, pieknie, nie bylo tego mankamentu. Po prostu przyszło lato i powoli sie odklejało... gdzie widac jak by poducha była wystrzelona. Razi mnie to w oczy, bo kazdy sie pyta co z nią jest. Wgl nie mam pomysłow jak to przykleic :).

odmłodzić co masz na myśli??

ja osobiscie myslalem nad:

-jakies w miare ładne 17stki

-zmiana przednich lamp

-(nie wiem czy by pasowalo) dach i maske w carbonie albo pomalowac na czarny połysk badz mat

-przeciemnienie szyb

Do tego zmień lampy z tyłu + kiera s4 i będzie malina :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Murdzi

Tak Felgi mam 17stki :) zdj sa pod moim postem, sa na sprzedaz gdyz mam okazje (szkoda ze nie wczesniej) kupic alusy po okazyjnej i dobrej ceni rowniez 17... Jezeli nie sprzedam ich to zostane przy nich, wkoncu są też ładne:).

DudsA4

Chodzi ci z białymi kierunkami?. Pierw chciałbym wymienic przod na po liftowe, Chciałbym zegary wymienic (ale to dla mnie czarna magia nie umiał bym sie za to zabrac, każdy zna sie na innym fachu jak to mówią. Moze znajdzie sie jakis chetny kolega).

Z kolei wymienic grill na s4, zas tunel srodkowy z podłokietnikiem i miejscami na kubeczki... To są narazie z tych tańszych rzeczy które beda robione, dalsze mody rowniez są w planach tak jak dach, gwint, przeciemnienie szyb i reszta.... Ale na to trzeba czasu i Floty, nie mozna miec wszystko odrazu.

Opublikowano

Te co masz nie są złe, ładnie będą wyglądały na aucie :good:

Opublikowano
  • Autor

Te co masz nie są złe, ładnie będą wyglądały na aucie :good:

Dziekówa bardzo :hi:, gdyby nie spodobały mi się to bym ich nie zakupil, ale jak mówiłem mam chrapke na cos innego.(1000 mysli na sek:d) A jak nie, to zostaną przy Marysi. Jak myslisz lepiej zostawic ten kolor czy np: walnac na czarno badz inny :D, bo jakos biały ze srebrnym nie trzyma kupy wedlug mnie.

Opublikowano

Szczerze mówiąc to te 17 fajnie by wyglądały tak jak prawisz - w czarnym kolorze, do tego obowiązkowo chociaż lekka gleba. Ewentualnie można je prysnąć również i na biało - też by się dobrze komponowały z resztą. Ja mam podobny problem u siebie, też nie wiem dokładnie na jaki kolor prysnąć moje Benze...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.