Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Moja A4 Marysia <3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chcę wam dziś przedstawic swoje autko, posiadam już go rok, w ubiegłym roku osobiście sprowadzałem go z Niemiec.

Auto posiada:

- Climatronic

- domykanie szyb z kluczyka

- ABS

- elektryczne szyby

- elektryczne lusterka

- centralny zamek

- wspomaganie kierownicy

- dwie poduszki powietrzne

- podłokietnik

- regulowana kolumna kierownicy w dwóch płaszczyznach

A o to kilka zdj: (w przyszłości będe aktualizować pozdrawiam) :hi:

47049826340526114529.jpg

05543758076027737568.jpg

77096429798525634783.jpg

86322132804307268740.jpg

77960629596802322519.jpg

edit: 20:12:2012r

-zakup nowego akumulatora 62 Ah

-zarowki Osram +90% wiecej swiatła

-diody na tablice rejstracyjne :)

Opublikowano

ładny białas :slina: pomodzisz to będzie maszyna :kox:

a co z tymi poduchami jest... :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Podczas kupna samochodu bylo wszystko, ladnie, pieknie, nie bylo tego mankamentu. Po prostu przyszło lato i powoli sie odklejało... gdzie widac jak by poducha była wystrzelona. Razi mnie to w oczy, bo kazdy sie pyta co z nią jest. Wgl nie mam pomysłow jak to przykleic :).

odmłodzić co masz na myśli??

ja osobiscie myslalem nad:

-jakies w miare ładne 17stki

-zmiana przednich lamp

-(nie wiem czy by pasowalo) dach i maske w carbonie albo pomalowac na czarny połysk badz mat

-przeciemnienie szyb

Opublikowano

odmłodzić co masz na myśli??

ja osobiscie myslalem nad:

-jakies w miare ładne 17stki

-zmiana przednich lamp

-(nie wiem czy by pasowalo) dach i maske w carbonie albo pomalowac na czarny połysk badz mat

-przeciemnienie szyb

o to dokładnie chodzi :good:

zawsze podobały mi się białe A4 :naughty:

Powodzenia w modach!

Opublikowano

a co z tymi poduchami jest... :mysli

przed ;lift tak mają... mam to samo... :wallbash:

Opublikowano

najs białas :naughty:

Opublikowano

na poczatek proponuje klamki w kolor i kierunki boczne dymione badz biale bo daja po oczach :wink4: Bezawaryjnosci!

Opublikowano

a co z tymi poduchami jest... :mysli

przedlift tak mają... mam to samo... :wallbash:

:blink: yy...masakra jakaś :disgust:
Opublikowano

a co z tymi poduchami jest... :mysli

przed ;lift tak mają... mam to samo... :wallbash:

Nieprawda :gwizdanie:

Opublikowano

mnie się nic nie odkleja :naughty:

Opublikowano

Biellll :good: Piękna baza na mody :) zrobisz z niej cudo jeśli będziesz tylko chciał i trochę flow zainwestujesz :chytry:

Opublikowano

co raz więcej tych białych do modzenia

Opublikowano
  • Autor

co raz więcej tych białych do modzenia

Masz racje :) gdy go sprowadzilem kazdy co mnie znal, mowil mi ze biel to brzydki kolor i by nigdy takiego nie kupili...

dzis po moim miescie jezdi druga taka sama biala ale po lifcie 1.9.tdi, a 4 w kombi :).

Co do modyfikacji to pierwsza bedzie 8 stycznia: mozliwe ze beda przeciemnione szyby. :)

Opublikowano

Dubai Style :cool1:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Musialem sie na chwile wstrzymac z jakim kolwiek startem na mody. Otoz 1 cel z głowy 17stki sa, leza w garazu ale chce je sprzedac bo mam chrapke na inne, jak ktos chce zdj to na PW :). Mam nadzieje ze wyjde na + z pieniazkiem i zaczniemy realizowac wszystko. : )

A tu chociaz kilka fotek z ostatniej polerki białej strzały 5h roboty ale sie oplacało, szkoda ze na białym tak nie widac. ;( ;(

53445410316448902201.jpg

41706553971187095759.jpg

70093047880434953424.jpg

21737881155782329889.jpg

28268400027130043216.jpg

37485671345206574976.jpg

33264499786486302037.jpg

jakis tam efekt;d :kox:

01757830970411042415.jpg

78747786727103472639.jpg

23769857759323495224.jpg

A tu zimna nas zaskoczyla :)

86365269168913164259.jpg

58800521960511535892.jpg

Przepraszam za jakos nie ktorych zdj :)

Opublikowano

zamiast obklejać szyby, pomaluj klamki i dokładki w kolor, lusterka w sumie mogą zostac czarne

Opublikowano

Błagam Cię kolego, wyciągnij te niebieskie postojówki :bicz3: Taki ładny wóz przecież :kox:

Kowi dobrze prawi :oklaski:

Opublikowano
  • Autor

Błagam Cię kolego, wyciągnij te niebieskie postojówki :bicz3: Taki ładny wóz przecież :kox:

Kowi dobrze prawi :oklaski:

niby dlaczego??, kazdy ma swoj gust i tak narazie pozostanie... zdj psuje efekt, na realu ladniej sie prezentuje ;) malowanie bede robic jak sie ociepli, dlugo bym musial czekac az wszystko wyschnie o tej porze. A samochod na codzien potrzebuje do pracy.

Opublikowano

Gust mówisz :decayed:

Niebieskie postojówki są cool :>

Opublikowano
  • Autor

Gust mówisz :decayed:

Niebieskie postojówki są cool :>

:hi: :hi: gowien bym nie kupywal ; )

dzieki Armistead

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.