Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] [B5] Wymiana na Xenon


kozacch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Otóż chcę "wymienić" światła na xenony, gdyż w mojej b5 FL świecą jakby chciały a nie mogły. Mam do Was prośbę byście doradzili mi jaki zestaw xenonów mogę kupić w cenie do 230 zł. Chodzi o całość, okablowanie, żarówki, przetwornice. Patrzyłem na allegro i jest tego sporo a ja jestem likem w tej dziedzinie i nie mam kompletnie pojęcia na co zwrócić uwagę.

Liczę na Waszą pomoc i z góry dziękuję.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej sprawdza się zestaw od Mesia okulara, kumpel ma w b5 99, wlasnie przetwornice i żarniki z takiego okulara i działają super, nie wiem jaki to koszt, ale naprawde warto polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jeśli masz cb to musisz tafić w przetwornice bo inaczej będzie lipa , strasznie sieją, najlepiej slimy, co do montażu masz spryski? ja jeździłem 1,5roku i ostatnio Panowie niebiescy mi zdjeli żarniki, tzn. sam wydłubałem bo dowód chcieli zabrać. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jeśli masz cb to musisz tafić w przetwornice bo inaczej będzie lipa , strasznie sieją, najlepiej slimy, co do montażu masz spryski? ja jeździłem 1,5roku i ostatnio Panowie niebiescy mi zdjeli żarniki, tzn. sam wydłubałem bo dowód chcieli zabrać. :rolleyes:

czyli poziom świadomości niebieskich wzrasta, i dobrze :decayed:

ja zacząłem swoją przygodę z ksenonami właśnie od spryskiwaczy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już myśl na samo-poziomowaniem, bo mi nie dość, że spryski sprawdzają, to i samo-poziomowanie, bo robią się coraz bardziej cwani i douczeni :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie samo poziomowanie to za dużo rezania, spryski są działają fabrycznie na ori przekaźniku kabli w lampie żadnych nie widać wszystko ori, może jakoś przejdzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...