Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Klimatronic włącza mi klime przy każdej temperaturze, nawet minus..


yamahayzfr13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kupiłem auto z niesprawną klima, zabita była sprężarka od strony cewki, sprzegla łożyska ...

Kupiłem zregenerowaną drugą spręzare, przy okazji nowe węże bo sie poukręcały oczywiście, nowy osuszacz, nowy czujnik przy chłodnicy, dysze wydmuchałem sprężonym powietrzem.

Klima napełniona i chodzi od sierpnia.. z małym ale.

Jeszcze w lecie.. ustawiam na 21*C i wciskam AUTO. Klima działa, chłodzi git.. po 25km przejechanych z nawiewu prawie nic nie leci powietrza, a po otworzeniu maski widze ze przewody od klimy są oblodzone i to tak solidnie..

teraz w zimie, jak temperatura spada poniżej 5*C moge bez problemu właczyć sprężarke naciskając gwiazdke i sobie działa.. nawet jak było -2 to tez działała..

Pytanie o co kaman? Co jest zepsute? Dodam że błędów na Vagu brak, całosć poza tym zachowuje się normalnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oblodzone To może gdzieś byc za duże ciśnienie. Może zajechana lub zła dysza rozprężna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wentylator działa odrazu po właczeniu gwiazdki i chodzi cały czas.. Dysza była cała, opiłków w niej nie było, przedmuchałem tylko tak oo i wsadzilem ją z powrotem.

Ale raczej ani jedno ani drugie nie bedzie miało równiez nic wspólnego z tym ze klima chodzi ponizej 5*C gdzie jak wiem nie mozna jej właczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...