Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"A4-KLUB mowi NIE" takiemu tuningowi (Hofele Design)


basen

Rekomendowane odpowiedzi

Te! Poziek! Te foty live co tam powyrywales to jest jakas katastrofa. Zwlaszcza ta A6 ze stanow ktorej ktos dolepil wielkiego grilla i pare innych badziew. Z kolei te cabrio, jak dla mnie bomba. B6- jeszcze chyba nie gotowa...

Ale jesli chodzi o takie firmy stylistyczne jak Hofele to nie wypowiadalbym sie za szybko. Nie mam nic przeciwko firmom ktore produkuja artykuly ktore moge wykorzystac w moim projekcie, a zwlaszcza jesli jest to stylistyka na mlodszy model. Tunning i tunning to nie to samo. Ty poziek jestes raczej za tunningiem technicznym (ingerencja w silnik,zawiasy, hamulce...), ale sa tez ludzie dla ktorych to ma drugoplanowe znaczenie, ktorzy sa zadowoleni z ORI silnika, ktorzy jednak interesuja sie bardziej stylistyka samochodu, moze car-hi-fi tylko...

To forum jest po to by laczyc tych wszystkich ludzi, a nie dzielic. Jesli zaczniesz tak selekcjonowac klubowiczow moze sie kiedys okazac ze zostanie was garstka na "placu boju" :gwizdanie:

(We mnie Firma Hofele budzi raczej odruchy... :sick3: , chociaz patrzac na B7 to jest to nic innego jak B6 z pakietem stylistycznym..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...