Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Wymiana Turbo


Góral65

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Muszę wymienić turbo mam obecnie 028145702N i pytanie czy podejdzie turbo o tym samym numerze tylko z inna końcową literką np. C lub Q albo H

Dzięki za informacje. :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zmieniasz to wsadz wieksza . mam do sprzedania od 2.0 tdi 140KM albo szukaj CAHA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam pytanie. Mam ten sam problem, czy mogę 058145703k zamienić na turbinę o tym samym nr ale z inną literką na końcu: "L" "LX" "LV" "E". Gdzieś mi sie obiło o uszy że tylko nr jest ważny a literki nie koniecznie. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam pytanie. Mam ten sam problem, czy mogę 058145703k zamienić na turbinę o tym samym nr ale z inną literką na końcu: "L" "LX" "LV" "E". Gdzieś mi sie obiło o uszy że tylko nr jest ważny a literki nie koniecznie. Proszę o pomoc.

wcześniej jak zadałem to pytanie nikt praktycznie nie odpowiedział z tego co sprawdzałem w moim przypadku to aby wymienić turbo bez dodatkowych przeróbek musiałem mieć z taką samą literką jak sprawdzałem to chociaż miały te same numery tylko różniły się ostatnimi literkami to była różnica np. w sposobię podłączenia węża na śruby lub szybko złączkę lub miały całkiem inny kształt :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do speca od turbin i powiedział że mogą się różnić mocowaniem albo sterowaniem ale mówił że sprytny mechanik sobie z tym poradzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do speca od turbin i powiedział że mogą się różnić mocowaniem albo sterowaniem ale mówił że sprytny mechanik sobie z tym poradzi...

oczywiście że można inną założyć pewnie 30-40% ma założone mocniejsze turbawki ale tak jak pisałem w moim przypadku chciałem to szybko zrobić na zasadzie odkręcić i zakręcić turbinka misiała być dokładnie o tym samym numerze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...