Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Żarnik czy przetwornica?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam pytanko wczoraj wymieniłem żarniki w aucie, w ciemnosci widac delikatna rożnicę w barwie obu żarników jeden swieci z poświata niebieską natomiast drugi jest bardziej biały nie jest to jakas duża różnica ale jednak.

Myslicie że żarniki po jakimś czasie wypalą sie równo? Czy może przetwornica daje d*py i jest jakieś inne napięcie, bo tylko to mi przychodzi na myśl jeśli chodzi o przetwornice? Żarniki d1s philipsa.

Opublikowano

Zamień żarniki miejscami z zobaczysz jak jest.

Opublikowano
  • Autor

tak mi sie wlasnie wydaje dlatego napisalem że po jakimś czasie wypalą sie i mysle ze bedzie dobrze, obawiam sie co do przetwornicy :cool1: wrc co myslisz?? moze daje jakies minimalne mniejsze napiecie?

Opublikowano

Z tego co pamietam w B7 2005-2006 wychodziły jakies wadliwe przetwornice :mysli: Objawem były roznice własnie w barwie swiatła

Opublikowano
  • Autor

autko to A6 C6 z konca 2007 roku dlatego zarnik d1s

Opublikowano

Jak juz kolega wczesniej wspomnial sprobuj zamienic zarniki moze masz jeszcze jeden odblysnik bardziej wypalony :mysli:

Opublikowano

autko to A6 C6 z konca 2007 roku dlatego zarnik d1s

jakie żarniki i gdzie kupione ? ori czy jakiś badziew z allegro ? wymieniałem ostatnio na ori philipsy d1s i pięknie swieciły od 1 zapalenia, nic nie potrzebowały na rozpalenie,( lampy po przebiegu ponad 200 tyś, soczewki już trochę przykurzone ) dystrybutor philipsa powiedział że żarnik jest już wstępnie na etapie produkcyjnym rozświetlany i po uruchomieniu daję odpowiednią barwę.

wcześniej miałem philipsa niby też ori a okazał się chinskim badziewiem z allegro za 115 zł za szt. i od samego początku jeden świecił inną barwą od drugiego, po miesiącu zaczeły mrygać naprzemiennie i myślałem że to przetwornice, po włożeniu ori philipsa od dystrybutora wszystkie objawy znikneły barwa identyczna, nic nie mryga, świeci pięknie i przede wszystkim dużo dużo mocniej niż te chinskie badziewie.

więc uważajcie na źródło zakupu... swoją drogą w sklepie żarniki philipsa d1s 4300k kosztują ok 350 zł/szt. normalnie, w hurcie ok 250 zł/szt. brutto, bezpośrednio od dystrybutora ok 220 zł brutto/szt. , gwarancja 12 miesięcy. łatwo jest rozpoznać podróbę - w ori od producenta rurka owalna jest koloru niebieskiego ,w podróbie jest brązowa ( rok produkcyjny 2011 ).

na allegro niestety są tylko podróbki gorszej i lepszej jakości.

Opublikowano
  • Autor

zarnik w 100 ori z pewnego zrodla wiec o to sie nie martwie... d1s philips 600k, tak jak mowisz rurka jest fioletowo-niebieska

Opublikowano

zarnik w 100 ori z pewnego zrodla wiec o to sie nie martwie... d1s philips 600k, tak jak mowisz rurka jest fioletowo-niebieska

nie ja nie mówie o 6000k, mówię o ori philips d1s 4300k , rurka obok szklanego elementu jest niebieska, sam środek i bańka jest bielutka.

Opublikowano
  • Autor

w 6000k tez jest taka, swoja droga nie widzialem d1s z 4300k w intercarsie sa tylko philipsy 6000k a osramy 4150 i 5000. nie pomyliles z d2s?

Opublikowano

w 6000k tez jest taka, swoja droga nie widzialem d1s z 4300k w intercarsie sa tylko philipsy 6000k a osramy 4150 i 5000. nie pomyliles z d2s?

nie :) 100% d1S 4300k , w wolnej chwili zrobię zdjęcie żarnika i opakowania , kupowane bezpośrednio od importera.

Opublikowano
  • Autor

ok ale ja mam ori w c6 6000k dlatego takie kupilem dzwonilem do aso, mysle poprostu ze jeden szybciej sie "ustatkował" z tego co szukam w necie

Opublikowano

A wiec pozostaje czekac az drugi sie wyrowna :cool1:

Opublikowano
  • Autor

A wiec pozostaje czekac az drugi sie wyrowna :cool1:

tez tak mysle[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 14:38_________________________________________________Dzisiaj zauwazylem ze przy odpalaniu jak auto jest zimne oba zarniki maja taka sama barwe przez mniej wiecej 10-15s, pozniej jak sie nagrzeja wlasnie ten jeden zmienia delikatnie barwe na biala, chyba bede musial zamienic przetwornice :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.