Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Silnik szarpie i gaśnie


rad_eek

Rekomendowane odpowiedzi

Audi A4 1.6 96 r + instalacja gazowa BRC zakladana w zeszlym roku.[sedan]. Mam duzy problem. Otórz ostatnio jak jechalem auto mi padlo podczas jazdy. Po ponownym uruchomieniu szarpie silnikem i gasnie nie mozna wogole jechac. autko zaholowałem na komputer i pokazalo mi czujnik halla G40 przerwa lub zwarcie do plusa oraz niskie napiecie na przeplywomierzu. Kupilemuzywany aparat zaplonowy do niego czujnik Halla, nowy palec kopułke, wiązka kabli do Halla sprawdzona i jest ok. Kupilem równiez nowy przepływomierz firmy KRAFT, nowa sonde lambde oraz nową cewke zaplonową BoSCH-a. Kable . Napiecie wychodzace z cewki maja 8v sprawdzone miernikem, nie wiem co dalej robic???czy takie napiecie jest ok czy czasem nie powinno byc 12 v oraz czy to wogole pomoze. POMOCY[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 15:03_________________________________________________??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich posiadam a4 b5 polift 1999r silnik 1.8 turbo quatrro plus chip i ma taki problem:

podczas przyspieszania autko delikatnie poszarpuje (na pb i lpg) zalezy od dnia nieraz zapierdziela a nieraz ma mula i poszarpuje mial ktos moze z czym takim do czynienia?? dodam ze swiece wymienione i zero bledow na kompie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co, pomogła wymiana tego wszystkiego? Z własnego doświadczenia powiem, że miałem u siebie identyczne objawy, wymieniłem połowę auta, a problemem okazała się wadliwa pompa paliwa. Działała, ale nie podawała wystarczającego ciśnienia paliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomogła okazalo sie ze czujnik Halla i świece a teraz nie moge dobrze ustawic Aparatu zaplonowego. Pali normalnie ale czesto gasne przy ruszaniu wiec musze mu dawac wiecej gazu. Niby kat ustawienia zaplonu ale nie wiem jak mam go ustawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampa stroboskopowa ale najpierw odepnij przewody od czujnika temperatury z tylu głowicy bo inaczej na lampę zapłonu nie ustawisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...