Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Wymiana siłowników klapy bagażnika w avancie???


swimmer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Właśnie zakupiłem nowe słowniczki klapy bagażnika i tu moje pytanie jak się do tego zabrać?. Jak to zdemontować i założyć. Proszę o pomoc i krótka instrukcję bo nie chce czegoś połamać . Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na siłownikach masz w miejscach mocowania do kuli na klapie i nadwoziu takie blaszki, które trzeba podważyć płaskim śrubokrętem i wtedy można wyciągnąć siłownik. W starych te blaszki mozna nawet całkowicie zdjąc, ale przy nowych nie radzę tego robić, one są sprężyste i upierdliwe, jak któraś spadnie to później trudno to założyć na miejsce :rant: podważasz je jakieś 5 mm i wkładasz siłownik. Oczyść dokładnie kule, smaru nie potrzebujesz, w nowych siłownikach powinien być już zaaplikowany w gniazdach. Przyda się kij od szczotki albo pomoc drugiej osoby, kiepsko podpiera się klapę głową :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne zabieram sie za robotę. Napiszę jak mi poszło. Pozdrawiam[br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 12:02_________________________________________________Witam ponownie, siłowniki zamontowane i wszystko działa jak trzeba :good: dziekuje za wskazówki i pozdrawiam. Można usunąc watek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...