Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Wyjecie Rns-a


Rekomendowane odpowiedzi

Znalazlem na sieci taki filmik , fajnie gosc przedstawia jak wyjac nawi (dla kogos kto to robi pierwszy raz mysle ze cenna wskazowka) przy okazji jak podlaczyc ipod. Kurde mysle ze takie filmiki z roznych modow powstajacych na forum to nie glupi pomysl , duzo latwiej niz po zdjeciach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie ładnie jak masz takie wyjmiaki jak na filmiku, a nie te tanie np. z allegro przypominające tylko wyjmiaki, przynajmniej u mnie radio siedzi ciasno i za pomocą tych czterech blaszek nie ma żadnych szans wyciągnąć w ten sposób radio, można albo porysować radio albo ręce poharatać, dlatego proponuje w tej sytuacji włożyć wyjmiaki 'blaszki' do radia, żeby odblokowac zaczepy i normalnie pchnąć ręką od tyłu radia (należy zdjąć schowek pasażera) :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy okazji jak podlaczyc ipod.

:arrow2:Montaz interfejsu pod IPOD

:arrow2:Montaz wejscia AUX

:)

wiem ze o tym bylo ale bardziej mi chodzi o kwestie przedstawienia , zadne pisanie i zdjecia nie pokaza tego jak film. Trzeba czesciej przy modach nagrywac co sie robi i wtedy bedzie git :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miałem klucze z allegro i przy pierwszym użyciu wygieły mi się w rękach.

Ja wkładałem klucze i od spodu RNS-a podważyłem cienkim nożykiem urządzenie i wyjąłem. UWAGA żeby nie uszkodzić listwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że klucze z allegro sa h...we to już wiem ... ale radzę sobie w ten sposób że wkładam je w odpowiednie miejsca i demontuje schowek pasażera by od tyłu lekko pchnąć i jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...