Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Numer mechanizmu wycieraczek A4 B6


tomasz_gti

Rekomendowane odpowiedzi

mechanizm przednich wycieraczek. silniczek mam potrzebuje tylko mechanizm.

nie wiem czy to jest razem w komplecie czy mechanizm osobno a silniczek osobno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję nie bawić się w zakupy na alldrogo bo chcą po 250-350 za używki a to nie wiadomo ile pociągnie :gwizdanie:

nowy w ASO kosztuje ok. 360 zł :good: przerobiłem temat także z doświadczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję nie bawić się w zakupy na alldrogo bo chcą po 250-350 za używki a to nie wiadomo ile pociągnie :gwizdanie:

nowy w ASO kosztuje ok. 360 zł :good: przerobiłem temat także z doświadczenia :)

to jest kolego cena samego mechanizmu tak???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak podana cena jest za sam mechanizm wycieraczek bez silniczka :cool1:

numer mechanizmu to 8E1 955 603 D - cena w Gajosie 401 zł (nowy mechanizm w ASO) :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję nie bawić się w zakupy na alldrogo bo chcą po 250-350 za używki a to nie wiadomo ile pociągnie :gwizdanie:

nowy w ASO kosztuje ok. 360 zł :good: przerobiłem temat także z doświadczenia :)

to jest kolego cena samego mechanizmu tak???

tak , mechanizm bez silniczka. Z tego linku http://allegro.pl/oryginalny-mechanizm-wycieraczek-audi-a4-b6-b7-i2044573881.html masz nowy mechanizm ori. Ten sprzedawca to jest salon Audi VW w Rybniku więc towar jest pewny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, nie ma co bawić się w używki akurat jeśli chodzi o mechanizm - kiedyś gość w ASO powiedział że generalnie mają wytrzymać 3-4 lata a później padają - ot taka przypadłość aluminium :confused4: jeśli nie zatrą się do końca co niektórzy potrafią go zreanimować i działa :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uda Ci się wymontować i nie zatarły się do końca to delikatne ruchy tulejki w mechanizmie powinno pozwolić wyjść trzpieniom. Jeśli już stanęły na ostro to próba reanimacji skończy się pęknięciem aluminium (tak jak w moim przypadku) i wtedy zostaje tylko zakup nowego.

Ale warto spróbować bo wtedy koszt żaden jak się samemu to zrobi lub jakieś tam kilkadziesiąt złotych przez kogoś innego kto to robił z powodzeniem.

także powodzenia w reanimacji :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uda Ci się wymontować i nie zatarły się do końca to delikatne ruchy tulejki w mechanizmie powinno pozwolić wyjść trzpieniom. Jeśli już stanęły na ostro to próba reanimacji skończy się pęknięciem aluminium (tak jak w moim przypadku) i wtedy zostaje tylko zakup nowego.

Ale warto spróbować bo wtedy koszt żaden jak się samemu to zrobi lub jakieś tam kilkadziesiąt złotych przez kogoś innego kto to robił z powodzeniem.

także powodzenia w reanimacji :good:

raz mi sie juz zatarły ale sie udało je zdemontować i naprawić.

teraz znów widze ze zaczynaja chodzic coraz wolniej i operacja drugi raz moze sie juz nie udac bez uszkodzen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli jeszcze nie stanęły na dobre to szybka reanimacja powinna jeszcze pomóc bo chodzi głównie o nasmarowanie mechanizmu w środku który się utlenia :no:

warto spróbować przed wydaniem kasy na nowy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli jeszcze nie stanęły na dobre to szybka reanimacja powinna jeszcze pomóc bo chodzi głównie o nasmarowanie mechanizmu w środku który się utlenia :no:

warto spróbować przed wydaniem kasy na nowy :good:

ostatnio przy reanimacji stwierdziłem ze mechanizm nie jest już w najlepszym stanie, ktoś go juz wcześniej naprawiał i popsuł gwint mocowania wycieraczek, stożek był szlifowany. Jakiś rzeźnik to naprawiał. wiec pasuje na nowy wymienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...