Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Stuk w jedym kole w jednej pozycji


bediks

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, podczas wjezdzania na np niski kraweznik ok 3 cm np wjazd na parking marketu z jezdni przy skreconych kołach w prawo przy najechaniu lewym kolem słysze pojedynczy stuk w tym lewym kole, najedzdzajac na to samo kolami wyprostowanymi stuku nie ma, tak samo przy skreconych w lewo stuku niema, jak zjezdzam z wysokiego kraweznika czy wjechaniu w dziure cisza, tylko stuk w tej okreslonej pozycji kola i najechaniu na ten mini kraweznik

który wahacz moze byc za to odpowiedzialny?? moze kazdy??

w tamtym roku na wiosne zmienialem komplet wahaczy z przodu, zostawilem stare koncówki drążków które i tak chce niedługo wymienic, czy wina moze byc zuzytej koncówki??

a moze juz sie jakis wahacz wysypał??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze przegub sie zaczyna syoac jak przy skreconych, aj dlugo szukalem tylko ze mialem tak np na torach i okazalo sie ze nie wachacz tylko przegb wewnetrzny, nie do konca sie rozsypal i sprawdzajac (ruszajac na max skreceniu kół i po gazie) nic nie stukalo tylko na torach i dziurach. . . tez myslalem ze to wachacz ale na stacji diagnostycznej mi wymienili ten przegub i bylo ok . :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie to nie jest typowy dźwięk strzelania przegubu. Tylko typowy przy wyrobionym juz swozniu elementu zawieszenia jaki Pamietam przed wymiana wahaczy. Z tym skręceniem koła chodziło mi o to ze prze pewnym tylko kącie najechania słychać ten stuk. Pozostaje mi chyba tylko zawiesić auto w powietrzu na i szukać luzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...