Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Zbieżność w kołach tylnych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich . Mam taki mały problem,że podczas wymiany kół z letnich na ziomowe zauważyłem że tnie mi opony z zewnetrznej strony czyli mam nawet takie wrażenie że koła schodza sie do wewnatrz. Czy jest jakaś możliwość "wyprostowania" ich czy sa one ustawione na stałe ? czyli chodzi mi o cos takiego czy dla tylnich kol tez ustawiasie zbieznośc ?[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 13:11_________________________________________________zapomnialem dodac przez schodzenie kół do wewnatrz mam na myśłi to, że jak patrze na samochód z tyłu to przednie cześci kól schodza sie do wewnatrz (czyli schodzenie nastepuje w osi poziomej, a nie pionowej)

Opublikowano

Nie wiem jak w B6, u mnie jest belka w kształcie litery U i na tej belce nie ma możliwości regulacji zbieżności kół.

Jedyna możliwość jaką widzę u ciebie to że ktoś przywalił na zakręcie tylnym kołem o krawężnik (często się zdarza) i wygiął belkę do środka a potem rozepchał ją np podnośnikiem hydraulicznym na zewnątrz za bardzo.

A może masz opony zdarte na przodzie i przełożone na tył? Żeby nie było widać zniszczeń na oponach.

Opublikowano

Witam wszystkich . Mam taki mały problem,że podczas wymiany kół z letnich na ziomowe zauważyłem że tnie mi opony z zewnetrznej strony czyli mam nawet takie wrażenie że koła schodza sie do wewnatrz. Czy jest jakaś możliwość "wyprostowania" ich czy sa one ustawione na stałe ? czyli chodzi mi o cos takiego czy dla tylnich kol tez ustawiasie zbieznośc ?[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 13:11_________________________________________________zapomnialem dodac przez schodzenie kół do wewnatrz mam na myśłi to, że jak patrze na samochód z tyłu to przednie cześci kól schodza sie do wewnatrz (czyli schodzenie nastepuje w osi poziomej, a nie pionowej)

ustawia się zbieżność jak i również kąty nachylenia kół

pojedź na geometrie niech sprawdzą :wink4:

Opublikowano
  • Autor

te co sa na tyle byly przez caly czas na tyle wiec to ewidentnie sprawa wynikajaca z tylu pojazdu

Opublikowano

I oprocz tego ze ci je wcina nie dzieje sie nic ? Nic ci nie sciaga auta ?

Opublikowano
  • Autor

nic nie sciaga, jednynym mankamentem jest to ze je troche tnie...

Opublikowano

może powietrza miałeś za mało w kołach :naughty:

Opublikowano
  • Autor

chce sie dowiedziec czy ta belka jest skretna czy umijscowionajest na stale? powietrze bylo dobrze nabite

Opublikowano

malychicco jedż na Stacje Diagnostyczną i sprawdz kąty :) Przy okazji sprawdzisz zawieszenie czy nie ma gdzies luzow ( wahacze , tuleje , łączniki )

Wtedy będziesz mial sprawe jasną szkoda dalej gdybać :)

Opublikowano

dobrze nabite

może za dużo nabite

pojedź na diagnostykę jak mówi Grześ bo nie ma co dalej spekulować na ten temat :gwizdanie:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

a czy jest mozliwosc ustawienia tylnego zawieszenie (czy mozna nim manewrowac czy jest na stale)? czy wplywa na jazde ?

Opublikowano

a czy jest mozliwosc ustawienia tylnego zawieszenie (czy mozna nim manewrowac czy jest na stale)? czy wplywa na jazde ?

Jest regulacja i mozna sprawdzić jak o to chodzi :)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=214909.0

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.