Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malychicco

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. a czy jest mozliwosc ustawienia tylnego zawieszenie (czy mozna nim manewrowac czy jest na stale)? czy wplywa na jazde ?
  2. chce sie dowiedziec czy ta belka jest skretna czy umijscowionajest na stale? powietrze bylo dobrze nabite
  3. nie cwaniakuj kolego !!
  4. nic nie sciaga, jednynym mankamentem jest to ze je troche tnie...
  5. te co sa na tyle byly przez caly czas na tyle wiec to ewidentnie sprawa wynikajaca z tylu pojazdu
  6. u mnie jest cos takiego, co to oznacza? podobnie jak w powyzszym? czy kolor zolty to cos innego ?
  7. Witam wszystkich . Mam taki mały problem,że podczas wymiany kół z letnich na ziomowe zauważyłem że tnie mi opony z zewnetrznej strony czyli mam nawet takie wrażenie że koła schodza sie do wewnatrz. Czy jest jakaś możliwość "wyprostowania" ich czy sa one ustawione na stałe ? czyli chodzi mi o cos takiego czy dla tylnich kol tez ustawiasie zbieznośc ?[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 13:11_________________________________________________zapomnialem dodac przez schodzenie kół do wewnatrz mam na myśłi to, że jak patrze na samochód z tyłu to przednie cześci kól schodza sie do wewnatrz (czyli schodzenie nastepuje w osi poziomej, a nie pionowej)
  8. u mnie w rejonie 70 zl.
  9. Witam Mam taki maly problem. Amortyzatory z przodu pojazdu zaczynają mi sie pocic (zaczyna sie wyciek oleju), bylem na stacji diagnostycznej i po sprawdzeniu wyszlo: lewy 69%, prawy 70%. Musze je juz wymienic??? bo z tego co slyszalem jak zaczynaja sie pocic to trzeba wymienic?? Nie wiem czy to ma jakies znaczenie ale przy gwaltownym hamowaniu odczuwam delikatne drzenie kierownicy a tarcze hamulcowe i klocki mam dobre...
  10. nie, bridgestone, zadnych szlowych... zbytnio nie wiem o co chodzi ale zorientuje sie dogłebniej w tym temacie...
  11. cisnienie jest wszedzie sprawdzone, opny wyważone a co do opon to sa miesieczne wiec raczej zurzyte nierowno nie sa...
  12. Witam. Mam taki mały problem, ostatnio wymieniłem całe przednie zawieszenie na TRW i co sie okazalo ze pomimo dobrze ustawionej zbieznosci (lasrowo na stacji diagnostycznej) ciągnie mnie podczas jazdy lekko w prawo a kierownicy nie mam w normalnym polozeniu tylko lekko przekrzywiona... wie ktos co moze byc nie tak??
  13. Hejka. Jestem Łukasz, tydzien temu kupiłem Audi A4 B6 1,9 TD1 2003 r., mam kilka pytań i myśle że moją współpraca z Wami klubowiczami bedzie się dobrze układała

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.