Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Cieknące amortyzarory!!


malychicco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam taki maly problem. Amortyzatory z przodu pojazdu zaczynają mi sie pocic (zaczyna sie wyciek oleju), bylem na stacji diagnostycznej i po sprawdzeniu wyszlo: lewy 69%, prawy 70%. Musze je juz wymienic??? bo z tego co slyszalem jak zaczynaja sie pocic to trzeba wymienic??

Nie wiem czy to ma jakies znaczenie ale przy gwaltownym hamowaniu odczuwam delikatne drzenie kierownicy a tarcze hamulcowe i klocki mam dobre...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się zaczynają pocić to za nie długo przestaną spełniać swoje zadanie, najlepiej wymienić je już teraz albo w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zorientuj się jakie dokładnie masz amortyzatory - jeśli są rozbieralne od strony tłoczyska, to spokojnie poszukaj jakiegoś warsztatu/speca od napraw amorków i Ci je zregeneruje za niewielkie pieniądze - na pewno mniejsze niż koszt zakupu nowych amortyzatorów.

Nie sugerował bym się również zbytnio wynikiem z trzepaka (to jest badanie całej amortyzacji auta) - widziałem amory drastycznie wykończone a pokazywało na nich pod 80%, a również nowe założone dopiero co i z wynikiem 30-40%.

To jest zależne od zbyt wielu czynników. Trzeba wyciągnąć i się przekonać organoleptycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...