Jump to content
IGNORED

[ALL B7] przełącznik zmiany świateł w Audi A4 B7


mieto14

Recommended Posts

Witam. Ostatnio zauważyłem, że w przełączniku zmiany świateł zapala się czerwona dioda, która mruga. Po załączeniu silnika gaśnie. Nie pamiętam czy wcześniej się to światełko paliło. To jest w tym uchwycie, którym się pokręca. Nie wiem co to może oznaczać. Czyżby jakieś ostrzeżenie przed nadmiernym wyładowaniem akumulatora? Zauważyłem to po kilku dniowym postoju samochodu. W oryginalnej instrukcji nic na ten temat nie ma. Po co właśnie jest ta dioda w pokrętle przełącznika świateł?

Proszę o pomoc

[mod]Gdzie jest prefix!? - poprawiłem kolejne wylądują w koszu[/mod][br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 22:44_________________________________________________Dzięki :hi:

Link to comment
Share on other sites

No właśnie! Wiemy, że nic nie wiemy. Ja byłym skłonny do wersji, że to oznacza spadek napięcia na akumulatorze. To, że samochód stoi w garażu, to jeszcze nic nie oznacza. Jeżeli stoi "na alarmie" to występuje jakiś pobór prądu. Ja mam akumulator z 2005 - tak jak samochód. Może powoli już się kończy. W tamtym roku tego nie zauważyłem. Tylko zastanawia mnie jedna kwestia. Dlaczego w instrukcji obsługi auta nic na ten temat nie ma? A ta dioda w uchwycie przełącznika musi po coś być! Przecież nikt robi rzeczy niepotrzebnych. A tym bardziej Niemcy! :wallbash:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...