Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z oświetleniem


piotrzaba5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam problem z oświetleniem wnętrz auta. A mianowicie jego brakiem podczas otwartych drzwi.Świeci tylko po wyjęciu kluczyka ze stacyjki. bezpieczniki są ok. Wie ktoś gdzie szukać problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bagażniku po prawej stronie jest pompka centralnego wraz z "modułem komfortu" może tam jest coś nie teges...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jak właczysz na lampce na stałe świecenie to nie świeci? Troche dziwne jesli tak.

Jeżeli nie świeci tylko po otwarciu drzwi to szukałbym przyczyny w mikrostyku w zamku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Vag-iem wrzuć błędy.

1. Ja stawiam na mikroswich, musisz go szukać w zamku, a dokładniej:

http://www.turbo-diesel.pl/zrob_to_sam/35/

Sposób rozbierania w A4 jest podobny. W warsztacie poszukaj może ktoś opisał dokładnie jak się go wymienia.

2. Mogą być przetarte przewody w drzwiach kierowcy (w tej gumie)

3. Panel oświetlenia (czyli to coś co świeci), na swoją płytkę na której mogą być zimne luty.

Osobiście w A4 miałem opcję 1 a w A6 opcję 3, ale to jest gdybanie bez Vag-a, wrzuć błędy i będziemy myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było podobnie. Świeciło tylko jak się przełączyło, a gdy drzwi były otwarte to nie.. Miałem zwarę w lampkach w słupkach z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przełącze ręcznie to świeci. Nie świeci tylko przy otwartych drzwiach

wiec prawie pewne że to mikrostyki w zamku lub przełamany przewód na łączeniu drzwi i karoserii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przełącze ręcznie to świeci. Nie świeci tylko przy otwartych drzwiach

wiec prawie pewne że to mikrostyki w zamku lub przełamany przewód na łączeniu drzwi i karoserii.

muszę to sprawdzic. Dzieki[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 18:56_________________________________________________

U mnie było podobnie. Świeciło tylko jak się przełączyło, a gdy drzwi były otwarte to nie.. Miałem zwarę w lampkach w słupkach z tyłu.

sprawdze. Dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na marginesie Vag powinien ograniczyć poszukiwania. Zaoszczędzi Ci czasu i nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...