Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHL] sprężyny zawieszenia


BUKIET

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów. Kolejny raz temat o springach ale ja już nie mam siły do tego zawieszenia.mianowicie - mam orginalne zawieszenie comfort, ale widziało mi się że jakoś przód za wysoko stoi w porównaniu z innymi, więc dokonałem pomiarów i co wyszło - przód 40,5 cm a tył 39 cm, mierzone od środka piasty do górnej krawędzi błotników.sprężyny orginalne i kolory kropek się zgadzają, więc czemu tak jest i co z tym zrobić?proszę o sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz 1.6 a to lekki silnik jest, dlatego przód masz w górze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale porównując z innymi 1,6 jest wyżej; powinien stać równo.co z tym zrobić?

[br]Dopisany: 28 Marzec 2008, 16:57 _________________________________________________może koledzy poratowali by mnie pomiarami w swoich maszynach. chodzi mi o wymiar przód/tył , od środka koła do górnej krawędzi rantu błotnika[br]Dopisany: 28 Marzec 2008, 17:34 _________________________________________________przyszła mi do głowy jeszcze taka myśl, czy mogłoby się to brać z tego że np tylne sprężyny będą już zmęczone ( butla z gazem, hak). czy ma to jakiś wpływ na wysokość przodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Po moim nie widać żeby miał różnice w wysokości między przodem a tyłem, a to ten sam silnik i nawet rocznik się zgadza. Nie posiadam instalacji gazowej. Może masz rację, że przysiadł pod ciężarem butli z gazem - a tak nawiasem mówiąc jak dużą masz tą butlę? Po załadowaniu czterech kompletnych kółek do bagażnika mój też wyraźnie przysiadł więc to może być to. W wolnej chwili postaram się sprawdzić interesujące cię wymiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...