Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to nie o kilometry chodzi :naughty:

A co, wstydzicie sie ? A może boicie tych co przyjadą ?

nie będę pisał za wszystkich ale to nie to, w moim przypadku to między innymi to,że mam to na co dzień i jedyne dlaczego bym pojechał to to by napić się z wami wódki, poza tym ani jedzenie ani miejsce nie przyciąga, 100 razy wolał bym zrobić 500km i zobaczyć inne miejsce...

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 90,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie będę pisał za wszystkich ale to nie to, w moim przypadku to między innymi to,że mam to na co dzień i jedyne dlaczego bym pojechał to to by napić się z wami wódki, poza tym ani jedzenie ani miejsce nie przyciąga, 100 razy wolał bym zrobić 500km i zobaczyć inne miejsce...

lepiej nie mogłeś doj**ać :facepalm: ty myslisz ze ktos tam jedzie zeby oglądać widoki ??? :polew: :polew: :polew:

tam sie jedzie dla towarzystwa , towarzystwa i jeszcze raz towarzystwa :good:

Opublikowano

no toż napisałem że tylko dla tego bym pojechał, ale nie zmienia to faktu, to jest jedyny plus takiej miejscówki

Opublikowano
  • Autor

100 razy wolał bym zrobić 500km i zobaczyć inne miejsce...

Ale tego też nie robisz... Poza tym kompletnie nie rozumiem Twojego tłumaczenia że miejsce Cie nie przyciąga...

Kto na zlot jedzie zwiedzać ? :blink: Chyba nie rozumiesz o co w zlotach chodzi... Wybierz się kiedyś, polecam :good:

Opublikowano

no nie byłem, i pewnie się wybiorę :decayed:,muszę w końcu zobaczyc co takiego magicznego jest na tych zlotach, bo napoje %%% na pewno nie :mysli:

Opublikowano

100 razy wolał bym zrobić 500km i zobaczyć inne miejsce...

Ale tego też nie robisz... Poza tym kompletnie nie rozumiem Twojego tłumaczenia że miejsce Cie nie przyciąga...

Kto na zlot jedzie zwiedzać ? :blink: Chyba nie rozumiesz o co w zlotach chodzi... Wybierz się kiedyś, polecam :good:

ja na ostanim letnim zwiedzialem :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: np. pokoj Dziadka a najczesciej widzialem bagaznik Adasia mowie ci Góral niesamowite widoki :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Tomek ale sobie jebnąłeś avatarka :decayed:

Opublikowano

piszesz tak jak byś jechał po to by najzwyczajniej się zresetować :naughty:

Opublikowano

piszesz tak jak byś jechał po to by najzwyczajniej się zresetować :naughty:

raczej zrelaksowac :naughty:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 17:05_________________________________________________

Tomek ale sobie jebnąłeś avatarka :decayed:

dziewczyna mi wstawila :kox: powiedziala co to za klubowicz bez d*py w avatarze :polew:
Opublikowano

dziewczyna mi wstawila :kox:

Tylko nie mów że to ona na avatarku :naughty::decayed:

Opublikowano

no nic jeszcze 40 miejsc wolnych spokojnie mogę się zastanawiać

a i co do odległości jaką trzeba pokonać to będę jak już z wawy jechał więc jak widzicie to nie kilometry :decayed:

Opublikowano

no nie byłem, i pewnie się wybiorę :decayed:,muszę w końcu zobaczyc co takiego magicznego jest na tych zlotach, bo napoje %%% na pewno nie :mysli:

góral jedź -polecam i nie chodzi o gorzołę :wink4:

byłem w zeszłym roku i na prawdę warto jechać

gdyby nie termin porodu na koniec lutego to bym był znowu z moją Żonką na liści :wink4:

Opublikowano

dziewczyna mi wstawila :kox:

Tylko nie mów że to ona na avatarku :naughty::decayed:

nie no co ty moja ladniejsza :kox:
Opublikowano

o gorzałkę na pewno bo to żaden rarytas,

no mam jeszcze troszkę czasu by się zastanowić :wink4:

Opublikowano

o gorzałkę na pewno bo to żaden rarytas,

no mam jeszcze troszkę czasu by się zastanowić :wink4:

juz nie wiele :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

a najczesciej widzialem bagaznik Adasia mowie ci Góral niesamowite widoki :polew: :polew: :polew:

No proszę, to pewnie i Finlandię widziałeś :naughty:

Opublikowano

o gorzałkę na pewno bo to żaden rarytas,

nie rarytas a dzien w dzien ja napierdalasz :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

o gorzałkę na pewno bo to żaden rarytas,

nie rarytas a dzien w dzien ja napierdalasz :polew: :polew: :polew:

no toż piszę że mi spowszechniała :polew:

Opublikowano

a najczesciej widzialem bagaznik Adasia mowie ci Góral niesamowite widoki :polew: :polew: :polew:

No proszę, to pewnie i Finlandię widziałeś :naughty:

cale morze Finki :slina:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 17:16_________________________________________________

o gorzałkę na pewno bo to żaden rarytas,

nie rarytas a dzien w dzien ja napierdalasz :polew: :polew: :polew:

nawet ci co sa zaszyci :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

u nas się podpisuje ile się nie będzie :tongue4::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.