Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Biopaliwo własnej produkcji


mily

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro będę gadał z jednym chłopaczkiem, który od 2 lat leje BIO do swojego A4 B6 ale 101 koni w dieslu. Panowie czym się różnią te silniki o mocy 101 a 131 jak u mnie ? Mam zamiar dokładnie przyjrzeć się jego silnikowi i sprawdzić jak mu jeździ furmanka na tym Bio tankowanym od 2 lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie Panowie problemy ...

Tyle osób handluje ropą po 3,5 albo 4 zł. Trzeba się tylko zaangażować w poszukiwania. No i najlepiej mieć CB .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie Panowie problemy ...

Tyle osób handluje ropą po 3,5 albo 4 zł. Trzeba się tylko zaangażować w poszukiwania. No i najlepiej mieć CB .

Gadasz głupoty, za 3,5 to można było kupić jak paliwo było po 4,5. A teraz jak jest po 6 zł prawie to niżej jak 4,5 nie chcą zejść. Od czasu do czasu może i za te pieniążki się coś trafi ale to jest tak samo jak z autkami od czasu do czasu też można za półdarmo wyrwać fajną furmankę, ale to są sporadyczne przypadki.

No oszczędność niby 200 zł miesiecznie. A jak ci się coś zpipcy przez to paliwo, to to, co zaoszczędzisz to oddasz na naprawę :wallbash:

Do silników AFN już słyszałem że nie takie rzeczy leją i nic się nie dzieje. Wydaje mi się że w tym silniku jak ma paść coś to na ON też padnie.

Ale czekam dalej na Wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Ja mam za 3.5 :gwizdanie:

:facepalm: Bo pracujesz na Orlenie i masz znajomości ? Wyobraź sobie że nie każdy ma takie dojścia i nie jest to takie proste. A skoro jest to proszę bardzo daj namiary na te swoje superanckie źródła skoro to takie oczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Ja mam za 3.5 :gwizdanie:

Dziwne. Ja mam za 3.5 :gwizdanie:

:facepalm: Bo pracujesz na Orlenie i masz znajomości ? Wyobraź sobie że nie każdy ma takie dojścia i nie jest to takie proste. A skoro jest to proszę bardzo daj namiary na te swoje superanckie źródła skoro to takie oczywiste.

no ja też poproszę o namiary...przyjadę z północy od razu po 2 może 3 tyś litrów bo w tej cenie to sie opłaci...

ale kolega pewnie jest jednym z tych co pieją na około za ile to maja a jak ktoś mówi - załatw - to "a bo wiesz teraz niema odezwe sie jak będzie" :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Ja mam za 3.5 :gwizdanie:

Dziwne. Ja mam za 3.5 :gwizdanie:

:facepalm: Bo pracujesz na Orlenie i masz znajomości ? Wyobraź sobie że nie każdy ma takie dojścia i nie jest to takie proste. A skoro jest to proszę bardzo daj namiary na te swoje superanckie źródła skoro to takie oczywiste.

no ja też poproszę o namiary...przyjadę z północy od razu po 2 może 3 tyś litrów bo w tej cenie to sie opłaci...

ale kolega pewnie jest jednym z tych co pieją na około za ile to maja a jak ktoś mówi - załatw - to "a bo wiesz teraz niema odezwe sie jak będzie" :polew: :polew:

Każdy orze jak może ;]]

Masz Diesla, to zainteresuj się tematem. Ja mam do swoich potrzeb, nie zamierzam handlować. A co po niektórzy by chcieli, żeby pod nos im podstawić i najlepiej za pół darmo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...