Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] BUJAJACY SIE FOTEL KIEROWCY..


czorny_07

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy siadam strasznie buja mi się fotel kierowcy, sprawdzałem czy nie jest pęknięty stelaż, jest ok, buja mi się w szynach, czy jest jakiś sposób, żeby temu zapobiec? jakieś ślizgi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slizgi . w aso kosztuja grosze. a jak nie pomoze to widziałem przypadek rozgietej szyny.

wtedy młotek, klocek twardego drewna aby szyne dobrowadzic do porządku

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slizgi . w aso kosztuja grosze. a jak nie pomoze to widziałem przypadek rozgietej szyny.

wtedy młotek, klocek twardego drewna aby szyne dobrowadzic do porządku

fotel w szynie buja się góra dół, to ślizgi? bo nie widze żeby gdzieś była rozgięta szyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla pewności buja ci sie na tej jednej szynie z przodu czy tycg dwóch za fotelem?

jak troszkę to slizg. ale moze byc tez tak. ze jak założysz nawet nowe slizgi to i tak bedzie sie bujał.

wtedy tak jak pisze młotek w garść. i sam sobie naprawisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla pewności buja ci sie na tej jednej szynie z przodu czy tycg dwóch za fotelem?

jak troszkę to slizg. ale moze byc tez tak. ze jak założysz nawet nowe slizgi to i tak bedzie sie bujał.

wtedy tak jak pisze młotek w garść. i sam sobie naprawisz

buja się na tym od strony tunelu, i chyba zewnętrznym, ale skoro buja sie na tych to środkowy też będzie sie bujał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zauważyłem tą tendencję bujania się fotela kierowcy, bo od pasażera to minimalnie, i właśnie się zastanawiałem czy można z tym coś zrobić... heh muszę zobaczyć jak to tam wygląda... A takie ślizgi to ile mogą kosztować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

około 10-15zł sztuka. jak dobrze pametam.

ale jest to drogie bo to jedynie po kawałku plastiku na każdą szynę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wyciągałem fotele do prania i wypadły mi ślizgi, w efekcie czego po ponownym montażu foteli strasznie nimi bujało na zakrętach, co było nie do zniesienia :kwasny: na szczescie znalazlem slizgi, wsadzilem i jest git :decayed:

Tutaj macie po 3,50 za sztukę: http://motoallegro.pl/slizg-fotela-vw-golf-1-2-3-passat-b3-b4-audi-seat-i2029589835.html

co prawda aukcja zakonczona, ale mozna napisac do kolesia to jeszcze raz wystawi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..

Mam rowniez problem bujania sie fotela..

Kupilem komplet slizgow, i bez zmian, wytargalem fotel i skrzypi gdzies na regulacji gora dol, jakis zawias srodkowy.. Gdzies na forum juz czytalem ze trzeba cos tam pospawac.. Ma ktos jakies rady ? zdjecia ? Trzeba wywalac wszystkie gabki i poszycia ? Kazde rade by sie przydaly bo w sobote bym zajechal do znajomego ktory ma spawarke i cos by przydalo sie z tym bujaniem zrobic.

Bo gdy fotel na samym dole to buja niemilosienie, jak sie podniesie na maxa to juz mniej, ale wyczowalnie dalej..

Za kazdy rade, dzieki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedys taki problem w mojej A4 i problem był taki ze z przodu siedzenia gdzie masz wajche od przesuwania siedzeń tak na koncu szyny powinien byc taki plastik jakby gumowy co trzyma siedzenie zeby sie własnie nie chwiało. ja tak miałem sprawdz sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...