Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Zawór evap


cinek834

Rekomendowane odpowiedzi

Podepnę się do pytania. U mnie w ogóle nie słychać żadnej pracy tego zaworu. To źle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do konca to niewiem czy zle powinien sie on otwierac co jakis czas a nie dzialac bez przerwy tak jak w przypadku mojego starego zaworu non stop cykal ja silnik byl rozgzany do 90 i na vagu caly czas wywalalo jego blad jak zmienilem to bledu niema ale nie jeste pewien czy dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie zawór cyka na rozgrzanym ale vag czasami wywala sporadyczny błąd: EVAP- nieprawidłowy przepływ - o co kaman??? Silnik pracuje jak zegarek więc nie dobieram sobie tego zbytnio do głowy ale jak by było rozwiązanie to chętnie bym to uzdrowił :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinam sie do pytania

wywala mi nieprawidlowy przepływ sporadycznie bardzo sporadycznie, a cykania nie słychac a uto lata miodzio[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 10:19_________________________________________________cinek ile dawałes za nowy zawór??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to bylo tak ze w zbiorniku paliwa tworzylo sie podcisnienie tak ze bak zasysalo no i raz jechalem i nakgle auto momentalnie oslablo nie reagowalo na wcisniecie gazu az sie zadlawilo i zgaslo po ponownym odpaleni zaczelo strasznie sie dlawic silnik byl bardzo slaby i sie dusil podnioslem maske odlaczylem evap od zasilanie i odkrecilem korek wlewu paliwa tak syknelo z baku ze szok ale obroty silnika sie ustabilizowaly i bylo puzniej ok jezdzilem z odlaczonym evap no i kupilem nowy w sumie dalej jest ok na kompie wywalalo blad zaworu n80 nie pamietam juz dokladnie tylko teraz auto troche ciezko odpala na zimnym silniku dopiero za drugim razem po wymianie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawór powinien się załączać przy temp ok 90`C. Posprawdzajcie bezpieczniki bo ostatnio wyleczyłem ADR`a z błędu EVAPu w ten sposób. Któryś od góry był spalony. Wywalało przy tym też lambdę sporadycznie - po wymianie bezpiecznika na vagu cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...