Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Audi A6 C6 3.0 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym zaprezentować swoje Audi A6 Quattro

Rocznik 2007

Silnik 3.0 233km

Autko mam już koło dwóch lat. Nigdy mnie nie zawiodło. Zawsze daje sobie rade w każdych warunkach. Jak narazie nie szybko planuje zamieniać szósteczke na coś innego, aczkolwiek w garażu ładnie prezentowała by się razem z A4.

Wypas może nie jest FULL ale daje rade

- MMI Hight PL

- automatyczna klima

- fotele typu s-line

- skóra z Alcantarą

- parktronic przód, tył

- bi xenon

- podgrzewane fotele

- pakiet odprowadzania do domu

- wielofunkcyjna kierownica

- alufelgi 17" - lato 16'' - zima

- podgrzewane lusterka

- roleta tylnej szyby

- Przyciemniane szyby

Do ślubu

339530ef1a4ee432med.jpg

dsc07818o.jpg

79c455e5c91da170med.jpgd6b9409077bb80cemed.jpg

Wygłupy z nightpower

838a0581b6d72ecfmed.jpgf32aa2eb33ef064cmed.jpg

267629_188599651199365_100001479941249_551354_7623024_n.jpg

Opublikowano

na ostatnim foto widać tablice :decayed:

autko widziałem na NIGHT POWER w Olsztynie :naughty::kox:

zacny silniczek :good: :good:

ogólnie gratki auta :good:

wrzuć foty wnętrza :cool1:

kolor taki sam jak w moim :mysli:

PS. jeżeli masz 3,0 TDI z automatem to na pewno TIPTRONIC a nie MULTI ( bo tak zaznaczyłeś w profilu) :cool1:

Opublikowano

ładna sztuka, ale stoi jak koza trochę... :confused4: mój ojciec miał też ASB w sedanie ale czarne, na 19tkach z zawieszeniem 1BE - fajnie się jeździło :good:

Opublikowano
  • Autor

W profilu źle zaznaczyłem już poprawiam. Zaraz wygrzebie jakieś fotki wnętrza. Miło, że widziałeś na nigtpower. Spaliłem tam wszystkie starty ;). Co do tablic jak stoi pod garażem to też tablice widać. Na tych dwóch fotkach blachy zakryte bo wysyłałem gdzieś te fotki. Co do koloru to oczywiście najlepszy - nie wiem jaki mógłby być brudny to i tak nic nie widać :D

Opublikowano

Miło, że widziałeś na nigtpower.

Co do koloru to oczywiście najlepszy - nie wiem jaki mógłby być brudny to i tak nic nie widać :D

ja na tej imprezie byłem tylko jako oglądający :decayed: a moje auto stało na parkingu :)

najlepszy na tej imprezie był moment jak bodajże białą Corvettą przywalił w barierki :polew:

czy ja wiem..... ja mam pewnie skrzywienie co do brudu na aucie i jak się tylko robi troszkę upaćkane to biorę je na mycie :chytry: ale faktycznie chyba brud maskuje się nieźle na tle innych :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

82f314bca33a4e29med.jpga55d6646dc97ec50med.jpg

img6294u.jpg

Tyle wygrzebałem zdjęć z wnętrza.

Corvette kojarze ale nie widzialem jak przywaliła, to pewnie dlatego, że większośc czasu siedziałem w parku maszyn. ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.