Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 1.9 TDI AVANT


matrixP

Rekomendowane odpowiedzi

A jak wytlumaczysz mi , ze mam tez w srodku boczki tylne poliftowe w bagazniku? :tongue4: tez ktos specjalnie to zrobil po dzwonie:D? Znajomy mial kupe kasy i pasji wiec przerabial a ja dokanczam jego dzieło kompletnie wykanczajac srodek na polifcie:)[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 22:15_________________________________________________

Mateusz nie musisz się denerwować odrazu nie chciałem krytykować Twojego auta tylko ja jestem uczulony na takie rzeczy i dlatego tak napisałem. Zdziwiły mnie różnice w kolorze całego przodu a reszte samochodu i do tego jeszcze te koło cofnięte do tyłu więc jedno mi się nasunęło na myśl. Ale jeżeli jesteś pewien że auto masz nie bite to dowiedz się tylko co jest z tym kołem. No i życzę Ci żebyś latał nim jak najdłużej.

A jeżeli chcesz zobaczyć moje to nie mam nic do ukrycia.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=157584.0;highlight=dena5

No Twoja Audi piekna , szczegolnie fotele Recaro , ja staram sie dostrzegac walory, a nie odrazu krytykowac:) Inny kolor blotnikow jest spowodowany tym , ze zostaly kupione od poliftowej i nie malowane , a widocznie byl odcien minimalnie inny na nich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wytlumaczysz mi , ze mam tez w srodku boczki tylne poliftowe w bagazniku? :tongue4:tez ktos specjalnie to zrobil po dzwonie:D? Znajomy mial kupe kasy i pasji wiec przerabial a ja dokanczam jego dzieło kompletnie wykanczajac srodek na polifcie:)[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 22:15_________________________________________________

Mateusz nie musisz się denerwować odrazu nie chciałem krytykować Twojego auta tylko ja jestem uczulony na takie rzeczy i dlatego tak napisałem. Zdziwiły mnie różnice w kolorze całego przodu a reszte samochodu i do tego jeszcze te koło cofnięte do tyłu więc jedno mi się nasunęło na myśl. Ale jeżeli jesteś pewien że auto masz nie bite to dowiedz się tylko co jest z tym kołem. No i życzę Ci żebyś latał nim jak najdłużej.

A jeżeli chcesz zobaczyć moje to nie mam nic do ukrycia.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=157584.0;highlight=dena5

No Twoja Audi piekna , szczegolnie fotele Recaro , ja staram sie dostrzegac walory, a nie odrazu krytykowac:) Inny kolor blotnikow jest spowodowany tym , ze zostaly kupione od poliftowej i nie malowane , a widocznie byl odcien minimalnie inny na nich.

tak ćwiartki tył :decayed::tongue4: nie no teraz to był żarcik :wink4:

kolego dena5...spoko, ale jak już to takie pytania priv, bo dużo ludzi jest uczulonych na to :wink4: :gwizdanie:

a co do Twojego autka "imienniku" ładne... :kox: do tego koloru zawsze chyba będę miał słabość :slina:

ja osobiście też miałem szkodę parkingową...zresztą kiedyś jak założę wątek to na pewno pokażę :wink4:

i kolego matrixP...rezaj rezaj a wióry będą lecieć :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...