Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 1.9 TDI AVANT


matrixP

Rekomendowane odpowiedzi

przedlitf...spójrz na klamki (kaseciaki) i blenda na tylnej klapie :wink4:

i bardzo ładna...tylko jakiś taki dziwny ten "przedlift" :kox:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 21:04_________________________________________________ale jak masz dojście do poliftowych gratów to nic tylko rezaj :good:

:decayed: :decayed:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 21:05_________________________________________________vauxhall95 i lusterka jeszcze też są "przed" :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 21:07_________________________________________________kolego...a może pokażesz troche rezanego środka :naughty: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no zrobiona jest prawie cala na po lift:D jeszcze zostala mi klata tył i srodek:D a z klamkami daje sobie spokoj, bo calych drzwi sie nie oplaca wymieniac:D mam stare zdjecia jeszce przed lifta , a czesci po lifcie juz zamowione i bede na dniach to robil jak na razie wlozone jest tlyko drewno :D

nens.jpg

jenz.jpg

ddar.jpg[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 21:13_________________________________________________fnrg.jpg

mowilem o takich felgach lecz nie mam ich jeszce zalozonych :D czekaja na wiosne:)[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 21:14_________________________________________________fnrg.jpg[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 21:15_________________________________________________fnrg.jpg

nens.jpg

ddar.jpg

jenz.jpg[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 21:16_________________________________________________I tak w nawiasie mam na sprzedaz caly komplet tych listw ozdobnych a'la carbon i cala konsole z tunelem srodkowym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na wiosnę będę zakładał ori łopaty od a8 ale 18" i może dopiero założę wątek z moim audi na -70 glebie i parę pierdołek :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny jest ten Twój przedlifto-polift. Przód polift reszta przedlift. Ale tak się wpatrując w Twoje zdjęcia to albo był przód dobrze bity i wstawili całe dwie przednie ćwiartki z przedlifta razem z blacharką albo poprostu po kolizji z przodem ktoś zmienił cały przód na poliftowy bo nawet odcienie i barwa srebrnego koloru całego przodu nie pasuję do reszty auta. Nawet przy malowaniu błotników nie wyjechali kolorem na połowę drzwi tak jak to się robi w dzisiejszych czasach żeby ludzie na giełdzie nie porównali że różni się odcień między błotnikiem a drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jenz.jpg[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 21:16_________________________________________________I tak w nawiasie mam na sprzedaz caly komplet tych listw ozdobnych a'la carbon i cala konsole z tunelem srodkowym :D

powiedz mi jedno...czemu masz koło cofnięte do tyłu :mysli: krzywy wahacz :?: czy jak kolega wyżej pisał...jakiegoś dzwonka miałeś :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie.... czy nie masz problemów z geometrią kół bo patrząc na Twój samochód z lewej strony od strony kierowcy to przednie kołó jest jakoś dziwnie cofnięte do tyłu w kierunku kabiny. Sprawdzałeś go gdzieś na ścieżce diagnostycznej albo u jakiegoś dobrego mechanika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny jest ten Twój przedlifto-polift. Przód polift reszta przedlift. Ale tak się wpatrując w Twoje zdjęcia to albo był przód dobrze bity i wstawili całe dwie przednie ćwiartki z przedlifta razem z blacharką albo poprostu po kolizji z przodem ktoś zmienił cały przód na poliftowy bo nawet odcienie i barwa srebrnego koloru całego przodu nie pasuję do reszty auta. Nawet przy malowaniu błotników nie wyjechali kolorem na połowę drzwi tak jak to się robi w dzisiejszych czasach żeby ludzie na giełdzie nie porównali że różni się odcień między błotnikiem a drzwiami.

kolego nie przesadzaj odrazu, że ćwiartki wstawiane :wallbash: ...byłbyś dobry w pisaniu jakiś filmów sci-fi :decayed:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 21:44_________________________________________________

Mam jeszcze jedno pytanie.... czy nie masz problemów z geometrią kół bo patrząc na Twój samochód z lewej strony od strony kierowcy to przednie kołó jest jakoś dziwnie cofnięte do tyłu w kierunku kabiny. Sprawdzałeś go gdzieś na ścieżce diagnostycznej albo u jakiegoś dobrego mechanika?

może mieć poprostu krzywy dolny wahacz, wiem bo brat w a8 też se skrzywił i podobnie wyglądało :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie widziałem co można zrobić z samochodu, które uważał bym tylko na złomowanie. Więc nie pisz mi co bym mógł a co nie mógł. Jeżeli auto jest mocno uderzone to blacharzowi jest wygodniej wstawić ćwiarę niż ciągać auto na ramie i później pasować wszystko do kupy żeby to jakoś wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie widziałem co można zrobić z samochodu, które uważał bym tylko na złomowanie. Więc nie pisz mi co bym mógł a co nie mógł. Jeżeli auto jest mocno uderzone to blacharzowi jest wygodniej wstawić ćwiarę niż ciągać auto na ramie i później pasować wszystko do kupy żeby to jakoś wyglądało.

tiaa...Ty odrazu czarny scenariusz (ćwiartki, itd) sci-fi :gwizdanie: , albo poprostu wpadł w dużą wyrwę i skrzywił się wahacz i nie zdążył go wymienić przed sesją zdjęciową :wink4:

ps. ojciec jest blacharzem i nie jedne cuda widziałem więc świeżakiem nie jestem i duuużo widziałem

żeby nie było OT...autko i tak mi się podoba...swoją drogą...dena5 ciekawy jestem jaką Ty masz perełke nie bitą itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylni zderzak chyba też jest poliftowy? :mysli:

nom też jest z polifta...ale "prawdziwego polifta" ma maxcudo :decayed: to jest dopiero rzeźba :wink4: (ktoś miał ogrom kasy do utlenienia :kox: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze poszukasz to znajdziesz mój samochód i jakie miał uszkodzenia i nie twierdze że to jest perełka, traktuję go po prostu jak samochód do jazdy a nie żeby się nad nim spuszczać codziennie. Mam szacunek do audi i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 auto jest robione na cale po lifcie i nie mialo zadnego dzwona , znam poprzedniego wlasciciela i wiem czemu to przerabial , mial dostep do tanich czesci i zrobil porzadnie. Blotniki byly cale wstawiane od polifta srebrnego i dlatego taki odcien. A co do tego koła to nie wiem nie sprawdzalem tego. Zanim zaczniesz krytykowac to popatrz na siebie i swoje auto :) Nie kazde musi byc tak robione z kilku cwiartek jak Twoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 auto jest robione na cale po lifcie i nie mialo zadnego dzwona , znam poprzedniego wlasciciela i wiem czemu to przerabial , mial dostep do tanich czesci i zrobil porzadnie. Blotniki byly cale wstawiane od polifta srebrnego i dlatego taki odcien. A co do tego koła to nie wiem nie sprawdzalem tego. Zanim zaczniesz krytykowac to popatrz na siebie i swoje auto :) Nie kazde musi byc tak robione z kilku cwiartek jak Twoje

Nie spinajcie się :gwizdanie:

Z drugiej strony gdybym ja zaliczył jakiegoś delikatnego dzwonka to też włożyłbym poliftowe graty :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze poszukasz to znajdziesz mój samochód i jakie miał uszkodzenia i nie twierdze że to jest perełka, traktuję go po prostu jak samochód do jazdy a nie żeby się nad nim spuszczać codziennie. Mam szacunek do audi i tyle.

kolega chyba ma jakies kompleksy na punkcie wstawiania cwiartek , ze tak wybuchl;d pewnie sam pocina taka audi i kazdemu chce wmowic to samo na usprawiedliwienie siebie :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz nie musisz się denerwować odrazu nie chciałem krytykować Twojego auta tylko ja jestem uczulony na takie rzeczy i dlatego tak napisałem. Zdziwiły mnie różnice w kolorze całego przodu a reszte samochodu i do tego jeszcze te koło cofnięte do tyłu więc jedno mi się nasunęło na myśl. Ale jeżeli jesteś pewien że auto masz nie bite to dowiedz się tylko co jest z tym kołem. No i życzę Ci żebyś latał nim jak najdłużej.

A jeżeli chcesz zobaczyć moje to nie mam nic do ukrycia.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=157584.0;highlight=dena5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...