Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Pytanie o kierownice multifunkcyjną


luk88spider

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie czy podejdzie do mojego auta taka kierownica: http://moto.allegro.pl/kierownica-audi-a4-a6-4b0-skora-multifunkcja-3r-i2046008101.html ? Czy jest możliwośc sterowania nią radia CONCERT II i jakie dokładnie funkcje mają te przyciski bo nie umie sie dopatrzec opisu. Jaką ewentualnie potrzebowałbym taśme i czy coś jeszcze jest potrzebne do uruchomienia tej kiery?

Pozdrawiam luk88cro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak dopne sie do tematu, jesli mam zwykla kierownice bez sterowania radiem i zaloze ta ze sterowaniem razem z tym modulem pod kierownica to ebdzie dzialalo?

Musisz to jeszcze zakodować VAGiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy można jakos te przyciski przerobić /dopasować zeby działały jako sterowanie radiem? Np. głośność +/- i piosenka dalej/wstecz i jaki potrzebowałbym moduł pod kiere?

Może to i nie za mądre pytanie ale pytam bo z tych kierownic taka właśnie najbardziej mi sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej jest to niewykonalne. Ale że mieszkamy w Polsce to nie zdziwi mnie jak ktoś to zrobi. A poważnie to temat jest ciężki do ogarnięcia bo niema pasujących wyłączników. Chyba że ktoś ma rozpiskę pinów z ori sterowania radiem i kostki i spróbujesz przerobić wiązkę od tiptronica. Ale nadal pozostanie ci temat modułu montowanego w kierownicy przy oryginalnym sterowaniu radiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię odkup :grin:

Jakie kierownicę podchodzą do b5 99r lf i co przy takich zmianach muszę dokupic/ zmienić? 

Chciałbym kiere z manetkami/ przyciskami do Tiptronic :wink:

A do b5 podłączyć grzanie się da? Ktoś posiada? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...