Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Montaż Navigation Plus na oryginalnej instalacji z przedlifta


Murdzi

Rekomendowane odpowiedzi

przy bosse i tak wszystko idzie przez wzmacniacz bosse, a przednie wyjścia głośnikowe są nie aktywne. To jest kwestia kodowania. Przy kodowaniu na zwykły system audio wykorzystane są te wyjścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja załozyłem sobei navi RNS-D z A4 B6 do mojej B6 tam mialem ri zmieniarke i mi nie działa zmieniara pod tym navi nie wiem czemu wyskakuje mi komunikat w navi brak zmieniarki jak ona działa wydaje i pobiera CD miesz ma zasilanie ale navi ma nieogar moze ktos zna odp na to pytanie dodam jeszcze ze mam zrobione kodowanie sprawdzałem piny juz nie mam pomysłu co ot moze byc>:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pojawił się mały problem. Przełożyłem sobie elegancko radyjko, co prawda jeszcze nie podałem napięcia na kostkę SAFE, ale to nie jest problem. Otóż po złożeniu wszystkiego przy odpalaniu mruga mi wyświetlacz climatronica. Tzn. mrugnie raz jakby mocniejszym światłem, a potem świeci normalnie. I tak dzieje się co jakieś 5-10 minut. Dodatkowo, przy wciskaniu pedału hamulca słychać takie głośniejsze pstryknięcie w okolicach dźwigni zmiany biegów. Jest ono wyraźne, gdy naciskam pedał, wówczas gaśnie ikonka hamulca przy skrzyni, jak zwolnię to znowu słychać takie pyknięcie. Wydaje mi się, że wszystko dobrze złożyłem, żadnych kostek od automatu nie ruszałem, climatronic podpiąłem tak jak być powinno. Dodam tylko, że jak odepnę Navi, to nic się nie zmienia. Jak odepnę climatronic, to dalej jest pyknięcie przy skrzyni. Pomóżcie Panowie, bo to strasznie irytujące jest takie mruganie i pstrykanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, problem pyknięcie i mrugania rozwiązany - po prostu podpinałem climatronic o innym numerze :facepalm: Wystarczyło, że podpiąłem swój ori i wszystko pięknie działa :decayed: Został jeszcze ten nieszczęsny 5 PIN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...