Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Problem z drżeniem nadwozia b4


JarusKK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Auto to Audi 80 b4 1,9 Tdi. jakis czas temu zaczęły się dziwne drgania podczas jazdy, mianowicie 1 - 2 - 3 prędkość 50-60km/h i wrzucam 5 i w tym zakresie predkości auto dostaje drgań (nie wibracji), na początku zostały zdiagnozowane poduszki pod skrzynia, które zostały wymienione na nowe, ale problem pozostał, wczoraj wszedłem pod samochód, luzów brak, osłony całe, przeguby nie pykaja. Jedyne co zwrociło moja uwaga to że lewa półoś ma luz wzdłóżny (od lewej do prawej około 2cm )a prawa ( od pasażera) tego luzu nie ma prawie wcale, i flansze wychodzące ze skrzyni także maja nie wielki luz, ale to chyba normalny.

Potrzeba mi pomocy co może byc przyczyna tych drgań???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij lewa półoś i zobacz jak wyglada w srodku... sprawdz tez wywazenie kółek, czasami złe dowazenie daje tez ostro popalic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koła są wpożądku, półoś wyciągałem i nawet zagladałem do przegubu i jak sa pierścienie "dystansowe" ten metalowy i plastikowy to przegub tam luż ten osiowy,czyli tak jak by przegub miał może za któdki wieloklin wewnetrzny ? :mysli: dodam ze prawy przegub zewnętrzny jest od nowości jeszcze a lewy był wymieniany jakiś rok temu gdzieś w warsztacie, ale do tej pory było podobno wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprawdopodobnie plecionka do wymiany

Jaka plecionka ??? na układzie wydechowym ??? :mysli:

Koła sa ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...