Jump to content
IGNORED

VW T5 86KM - GRUPA VAG - czy cos z tym można zrobić ?

Recommended Posts

witam,

wlasnie zakupilem do firmy 2xT5 1.9tdi 86KM , pomimo ze samochody maja sluzyc do pracy to jednak jestem rozczarowany ich osiagami! -no moze poza spalaniem. Czy orientuje sie moze ktos czy ten silniczek mozna cos podkracic? I czym sie rozni wersja 86KM od 105KM (tylko program? czy cos wiecej? ) W sumie to na A4 140km/h to na prostej predkosc max trzeba dobrze szukac wiatru zeby poleciec 150KM/h , z wyprzedzaniem tez nie za dobrze, naprawde spodziewalem sie lepszych wynikow, mam tez sprintera 311cdi czyli 110koni i pomimo wiekszej masy i wielkosci (oporow powietrza) duzo lepiej przyspiesza. Na 100% trzeba cos z tym zrobic bo autka musza troche polatac w firmie.

sorry ze nie na temat audi, ale VW to mozna powiedziec ze tez prawie AUDI :gwizdanie:

Witaj

Robiłem kiedyś takiego transportera z hybrydowym turbo na ponad 140PS. Jezeli możesz zczytaj oznaczenia z obudowy rozrzadu, mówimy o silnikach AXC 85PS ? :>. Jeżeli tak to jest to bliźniaczy silnik do AXB czyli z wersją 105PS. Realnie z Twoich AXC jest do osiągnięcia około 120-125PS i 280-290Nm. Te silniki AXB-AXC to klasyczna zagrywka ze strony VW pod niemiecki rynek.

Pozdrawiam