Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Zdarte wew. cześć przednich opon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich przechodząc na opony zimowe zauważyłem,że z przodu w moich oponach jest bardzo mocno zjechana jej wew. strona z obu stron.

Rozmiar na jakich jeździłem to 235/40/18 i przejechałem może z 7 tys.km, w tej chwili posiadam zimówki na standardowych felgach 195/55/15 i już w sumie trochę przejechałem i nic się nie dzieje opony w stanie bardzo dobrym.Czy zjechane tak mocno opony są winą za szerokich opon czy mam jakiś problem z zawieszeniem?

Opublikowano

Przede wszystkim pasuje pojechac na Stacje Diagnostyczną i sprawdzić geometrie jak z przodu tak i z tyłu :)

Opublikowano

możliwe że ocierało o kolumnę musiałbyś pooglądać elementy zawieszenia czy są gdzieś przetarte

Opublikowano

na początek geometria :good:

a jakie masz zawieszenie, standard czy obniżone :?:

Opublikowano

przy troche źle ustawionej geometri nisko profilowe opony bedzie zle ścieralo a na balonach bedzie ok

Opublikowano

ale to nie jest chyba normalne przecież jak nie zdziera na 15 to jak może na 18, o jaką kolumnę chodzi?zawieszenie obniżone -35mm amortyzatory sportowe BILSTEIN B6 z tym, że z przodu mi poszło dość mocno na dół tył jest ciut wyżej od przodu.

Opublikowano

na 15'' feldze jest wysoki profil opony i bardziej sie poddaje, ja mam auto obnizone chyba -50 i opony na lato 225/45/18 i równo sie scierają

Opublikowano

ja tak mialem pojechalem na zbieznosc i wszystko minelo pozdro :hi:

Opublikowano

kolego złe et felgi dlatego zdziera na 18 a na 15 orginale nie!!!!!!

Opublikowano

napisz jakie masz parametry tego koła 18 bo narazie wiemy tylko rozmiar opony

Opublikowano

235/40/18 ET to albo 43 albo 45 chodzi o felgi z RS6 RONAL napewno tu jest wszystko wporządku

Opublikowano

kolego złe et felgi dlatego zdziera na 18 a na 15 orginale nie!!!!!!

bzdura

Opublikowano

a-rek o co ci chodzi???? od tego tez moze zdzierac opony ale widze ze kolega ma dobre et wiec jedno odpada!!!!!

Opublikowano

jak może opony zdzierać wielkość parametru ET :?:

Opublikowano

jak może opony zdzierać wielkość parametru ET :?:

ja to rozumie tak ze jezeli et było by za duże np 60 to moze opona ocierać o sprężyne zawieszenia ale kolega pisze ze ma 43 to raczej nie mozliwe zeby tarło

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.