Jump to content
IGNORED

[ALL B5] Problem z automatem w 1.8 20V

kicker81
 Share

Recommended Posts

Wczoraj wracajac do domu gdy podjezdzalem pod sama brame skrzynia jakos dziwnie zaczelo redukowac biegi, ta z lekkimi szrpnieciami. Gdy juz sie zatrzymalem na biegu "D" auto zgaslo :confused4: Teraz jest tak gdy wrzucam mu jakis bieg to jakby skrzynia przenosila odrazu za duzy moment na kola i auto gasnie. A przeciez na wrzuconym biegiu i wcisnietym hamulcu powinien trzymac obroty.

podłącz VAG i sprawdz błedy powinno cos wyskoczyc.

Na czwartek jestem umowiony z mechaniorem wlasnie na VAGa. Przez telefon mowil ze moze byc problem ze sterownikiem skrzyni. Zobaczymy czy wykaze jakies bledy, oby to jakas pier**la byla bo ponoc naprawy automoatow sa koszytowne :confused4:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2008, 16:52 _________________________________________________No i niestety rzecz najgorsza... padla skzynia ;( elektronika zadnego bledu nie pokazuje. Pozostaje zrzucic skrzynie grzebac w srodku. Tragedia. Zna ktos jakis dobry zaklad od automatow????

To jest wlasnie przesadzone... auto warte niecale 20 tys a koszt naprawy skrzynie siega 6 tys zloty..... :thumbdown: po takiej naprawie to juz trzeba jezdzic autem bo sprzedawac sie nie oplaca.

Mi udalo sie zalatwic mechanika co zrobi mi to po kosztach, moze do 3 tys sie zamknie.