Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.9 AFN] Analiza logów - ciąg dalszy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiec tak

podjolem sie dzis zmiany dawki

za wiele nia zadziałełem

z wartości 32768 (6.6mg/skos) moglem zmienic max na 32784 (6.0mg/skok)

koniec zakresu , dalej sie nie da :cry:

niestety znowu pojawiol sie problem 65535

jutro walcze dalej z autem :cry:

Opublikowano

Czy taka dawka wyświetla Ci się , gdy masz wyłaczone wszystkie odbiorniki pradu oraz klimę ? U mnie fabrycznie stoi ok 4,4-5 mh/h a najniżej udało mi się zejść na ok 3,6 mg/h

Opublikowano

No ja u siebie najnizej zeszlem cos na okolo 3,4-3,6 ale sadze, ze jak przestawie kat wtrysku da sie jeszcze przestawic. Podobnie mam z obrotami bo mialem 819 i max podnioslem na 861.

Opublikowano
Czy taka dawka wyświetla Ci się , gdy masz wyłaczone wszystkie odbiorniki pradu oraz klimę ? U mnie fabrycznie stoi ok 4,4-5 mh/h a najniżej udało mi się zejść na ok 3,6 mg/h

tak wsio było wyłączone tylko posufitowa prawa strona lamki świeciła (pobor znikomy)

No ja u siebie najnizej zeszlem cos na okolo 3,4-3,6 ale sadze, ze jak przestawie kat wtrysku da sie jeszcze przestawic. Podobnie mam z obrotami bo mialem 819 i max podnioslem na 861.

no u mnie kąt wtrysku tez jest do poprawienia,

zdradź mi kolego kwestie zmiany obrotów (gdzie wchodze, co wpisuje) :mrgreen:

Opublikowano
wiec tak

podjolem sie dzis zmiany dawki

za wiele nia zadziałełem

z wartości 32768 (6.6mg/skos) moglem zmienic max na 32784 (6.0mg/skok)

koniec zakresu , dalej sie nie da :cry:

niestety znowu pojawiol sie problem 65535

jutro walcze dalej z autem :cry:

no to nie dobrze .... powininies spkojnie ustawic na 2.8 mg/skok ( ja u siebie moge ustawic na 2.2 mg/skok :twisted: )

moim skronym zdaniem trzeba puknac delikatnie nastawnik... ;-)

co do zmiany obrotów na jałowym to analogicznie jak dawke tylko kanał 02 ..... ;-)

Opublikowano

Spanky, nie każy silnik jest identyczny, nie w każdym motorku zejdziesz na 2,8 ... po to producent właśnie wymyślił adaptację ... ;) W większości AFN/AVG nie udało mi się zejść niżej niż 3,3 mg/h, ty masz jakichś wyjątkowo chętnie współpracujący egzemplarz :twisted:

Opublikowano
Spanky, nie każy silnik jest identyczny, nie w każdym motorku zejdziesz na 2,8 ... po to producent właśnie wymyślił adaptację ... ;) W większości AFN/AVG nie udało mi się zejść niżej niż 3.3 mg/h, ty masz jakichś wyjątkowo chętnie współpracujący egzemplarz :twisted:

generalnie masz racje ... ale jak odpalasz Vag'a kanał 001 gdzie pokazuje Ci dawke paliwa jaki masz na dole przedział .. bo ja mam 2.2-9.0 mg/skok .... i w takim zakresie bez ruszania nastawnika moge ustawic dawke ... :twisted:

a inni niech sie martwia ..... ;-)

Opublikowano
moim skronym zdaniem trzeba puknac delikatnie nastawnik... ;-)

czy mógłbyś rozwinąć kwestie :mrgreen: (co to ten nastawnik i jak go puknąć :mrgreen: )

Opublikowano
moim skronym zdaniem trzeba puknac delikatnie nastawnik... ;-)

czy mógłbyś rozwinąć kwestie :mrgreen: (co to ten nastawnik i jak go puknąć :mrgreen: )

Zostaw nastawnik w spokoju :] Skoryguj sobie ewentualnie kąt wtrysku, a jak potem nie zejdziesz niżej z nastawami, to nic się nie stanie.

Jak masz problemy z tym swoim błędem, to powalcz ze sterownikiem silnika, może jakaś podmianka czasowa na inny...

Opublikowano
moim skronym zdaniem trzeba puknac delikatnie nastawnik... ;-)

czy mógłbyś rozwinąć kwestie :mrgreen: (co to ten nastawnik i jak go puknąć :mrgreen: )

tu masz troszke o nastawniku ... :twisted:

:arrow: http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=1741&highlight=nastawnik

co do pukniecia nastawnika to delikatnie sie go luzuje na srubkach i puka "mloteczkiem" co by zwiekszyc/zminiejszyc zakres dawki paliwa (innymi słowy nastawnika) ... moja rada to doprowadz autko do porzadku i potem zajmij sie dawka paliwa ..... :wink:

P.S najlepiej niech to zrobi ktos doswiadczony ... ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.