Jump to content
IGNORED

[ALL B6] PROBLEM Z NAVI RNS-D pomocy:(

Recommended Posts

Podłączyłem dzisiaj navi plus RNS-D do swojej B6 i mam takie problemy jak:

1-Mam w aucie zmieniarke w schowku nawi ja widzi ale nie moge jej uruchomic przez navi tak jak by ja widziala ale nie moge urzyc:(:(

2-Fale radiowe są zakłucane słaby odbiór radia:(

3-Nie mam podswietlenie navi ( ekran swieci ale reszta np przyciski nie swieca sie)

4-I problem z glosnikami mam system BOSSE navi widzi wszystkie glosniki 10szt ale nie moge wlaczyc wszytskiego naraz;/;/;/ albo tył działa albo przód jak zrobic by działały wszytskie naraz???:(:(:(

PROSZE O POMOC BO TROSZKE SIE ZDOŁOWAŁEM NIE MAM POJECIA O CO CHODZI!!

Mile widziane nr tel by mozna było zadzownic i lepiej obgadac temat przez tel i przy montażu w aucie:)

Wczesniej mialem radio chorus 2 zwyj]kle radio z b6

Kolego musisz podłączyć vaga i zmienić kodowanie. I wszystko będzie ok. Na forum jest opisane jak wszystko zakodować.

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk

na radiu masz opis pinów zarówno na starym jak i na nowy - sprawdź czy wszystkie piny się pokrywają a potem kodowanie i powinno być ok.

Oka dziekuje piny sa dobrze podlaczone zrobie kodowanie i mysle ze bededzie git:)

Dobra system BOSE działa podswietlenie juz tez mam ale zostały mi 2 problemy

1- zmianiarka dziala podswietlenie ma płyty bierze oddaje ale w NAVI jest komunikat"BRAK ZMIENIARKI" i wogóle nie ogarnia jej.

2- a tu jak włączamnavi to wystakuje mi taki komunikat jka pokazuje fotke i nie wiem o co chodzi

Mam jeszcze taki komunikat w radiu jest blad cd charger no conection

22012012824.th.jpg

oka to juz rozwiazałem został mi 1 problem ze zmienairka navi jej nie widzi a ona działa;//;;/;;/( juz po kodowaniu)