Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] CZERWONAniunia


CZERWONAniunia

Rekomendowane odpowiedzi

witam po raz pierwszy oto moj skarbek...sorry za jakosc zdiec obiecuje wstawic w przyszlosci lepsze.....narazie dopiero moja niunia raczkuje ale staram sie jak moge.....kilka zdiec przed wymiana felg i 2 slabszej jakosci na nowych laczkach:) z gory dziekuje za porady i kometarze.....narazie sa to tylko felgi i lampy tylnie ale czekam na wasze propozycje......

6a883cc614ffdeb9m.jpg

272527d1aca1cae7m.jpg

880e962d073d4cc8m.jpg

d1b7a21fd405b29em.jpg

6cd4e191628c776am.jpg

8116bec25415727fm.jpg

287371e528447b19m.jpg

5e22ea1f44f944ea.jpg

5aa3d4dd1cfb26ce.jpg

7aef908e27ea8b10.jpg

3255bdbd932a895a.jpg

73bbf55c2fe23650.jpg

44ac74ec1757afe6.jpg

52391887d2332017.jpg

1021e584c5689f65.jpg

e17d06274ff7682b.jpg

54406a013cea951d.jpg

6b2add1269a9a97b.jpg

2ee8754161485eb9.jpg

f2f70d9a2c7656c7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze juz umiesz wklejać fotki :oklaski:

Audiczka bardzo fajna... ciekawe te lmapy tylnie, przednie pasowalo by zmienic na poliftowe soczewki i troszke ją jeszcze obniżyc... dołóz jeszcze jakies fotki srodka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna niunia ale:

- lampki na d*pie :thumbdown: -> wymienic na ledy albo ori poliftowe, (no chyba że tak miało być i tak Ci się podoba to ok :tongue4: )

- stoi jak kot na tych dużych felgach, fakt piękne są ale do nich potrzebna gleba -> zawias w dół o np. 40 :kox:

- lampki przednie -> wymiana na valeo zespolone :wink4:

Ostatnie fotki z nowymi felgami :kox: ylko jeszcze gleba :wink4: Kolego a co to niby za silniczek masz w opisie? Nie było takiego w B5. A skoro zaznaczyleś że masz 115 KM to pewnie masz jakiegos chipsa? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie gleba musi byc bedzie w przyszlym tygodniu moze.....lampy chyba w przyszlym miesiacu dopiero<najpierw lozysko:)> moj blad silniczek jest 1.9 tdi 115 tak jak mam w dowodzie....a te lampki zespolone jakis link prosze:) bo ja myslalem nad fk podzielonymi bo doszly mnie sluchy ze spojone to lipa.....ale slucham was ---starych wyjadaczy:)[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2008, 01:25 _________________________________________________aha wiecej fotek postaram sie w tym tygodniu pstryknac..... :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampki zespolone to nie jest aż taki wielki problem tu masz link co i jak należy zrobić żeby można je bylo założyć -> http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/b5_reflektory_zespolone_po_ii_lifcie-t15032.0.html no niestety trzeba ciąć ale chyba warto :kox: Ja być może niedługo taki zabieg "popełnię" :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj blad silniczek jest 1.9 tdi 115 tak jak mam w dowodzie...wyjadaczy:)[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2008, 01:25 _________________________________________________aha wiecej fotek postaram sie w tym tygodniu pstryknac..... :th:

nie bylo silnika 115 KM w 96r ... byly tylko 90 i 110KM diesle 1.9 tdi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylne lampki :thumbdown:

jak bedzie gleba bedzie git :th:

co do lampek FK ta ja mam zespolone i o wiele ladniej sie prezentuja niz dzielone :evil:

i silnika nie masz 115 tylko tak jak napisal kolega wyzej 90KM lub 110KM

a wogole sliczna furka i zycze powodzenia w dalszych modach :th: :a4fan: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

110KM racja....w weekend posataram sie dodac wiecej fotek, do obizenia wystarczy zamontowac sprezyny i bedzie ok?? bo wydaje mi sie potrzeba mi wiecej niz 40mm bo teraz stoi jak maly traktorek:)

znowu masz blad ....

mimo ze moc sie zgadza to nie masz AVG tylko AFN :)

AVG nie byl produkowany w 96r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko :th: tylko te tylne lampy :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: moim zdaniem zupełnie nie pasują do a4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze michas co do kolek i lamp no to nie bede powtzrzal kolegow, zreszta juz ci napisalem co o tym mysle, wrzuc jeszcze biale kierunki na blotnikach a co do obnizenia to jak chcesz powyzej 30mm to rachej amorki tez do wymiane bo zajezdzisz te co masz raz dwa

0000 by yahoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba troszkę za dużej rozdzielczości użyłeś... autko na tych felgach prezentuje się znakomicie, tylko gleba by się przydała, zakładaj springi wydatek nie duży a wygląd będzie murowany :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...