Jump to content
IGNORED

[B6 AWX] Problem z prawym kierunkowskazem

vanx
 Share

Recommended Posts

Witam

Mam problem z prawym kierunkowskazem z przodu - raz miga, innym razem nie miga. Wyjmowałem żarówkę (ciężko wymienić żarówkę) i jest dobra. Włożyłem ją i kierunek działał kilka dni. Podłączyłem Vag'a i od tamtej pory znowu nie miga ten sam kierunkowskaz.

Miał ktoś może taki problem? Może to coś z elektryką? Pomocy. Może to jakiś banał, ale sam sobie nie poradzę.

Pozdrawiam[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2008, 15:22 _________________________________________________Byłem u elektryka, wyciągnął reflektor, sprawdził żarówkę - dobra, coś poodginał i powiedział, że będzie dobrze, skasował 10 zyla. Ciekawe na jak dlugo? poprzednio wystarczyło na tydzień.

witam, proponuję sprawdzić oprawę żarówki kierunkowskazu, w moim przypadku ukruszył się styk i też raz łączył raz nie, ale skoro oglądał to elektryk to powinien to zauważyć...

Witam :)

Podepne sie pod temat...:)

Mam podobny problem z prawym kierunkowskazem. Raz miga a raz nie a gdy miga żaróka daje slabe swiatlo. Nie wiem czy to ma cos wspolnego ale czasami towarzyszy temu brak prawego swiatla mijania. Po uderzeniu w lampe :) Swiatlo mijania sie zapala. Czy obie awarie moga byc powiazane?? Czy ma moze ktos jakis pomysl od czego zaczac naprawe

Dziekuje za wszelkie odpowiedzi :)

Pozdrawiam