Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Problem z prawym kierunkowskazem


vanx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z prawym kierunkowskazem z przodu - raz miga, innym razem nie miga. Wyjmowałem żarówkę (ciężko wymienić żarówkę) i jest dobra. Włożyłem ją i kierunek działał kilka dni. Podłączyłem Vag'a i od tamtej pory znowu nie miga ten sam kierunkowskaz.

Miał ktoś może taki problem? Może to coś z elektryką? Pomocy. Może to jakiś banał, ale sam sobie nie poradzę.

Pozdrawiam[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2008, 15:22 _________________________________________________Byłem u elektryka, wyciągnął reflektor, sprawdził żarówkę - dobra, coś poodginał i powiedział, że będzie dobrze, skasował 10 zyla. Ciekawe na jak dlugo? poprzednio wystarczyło na tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, proponuję sprawdzić oprawę żarówki kierunkowskazu, w moim przypadku ukruszył się styk i też raz łączył raz nie, ale skoro oglądał to elektryk to powinien to zauważyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Podepne sie pod temat...:)

Mam podobny problem z prawym kierunkowskazem. Raz miga a raz nie a gdy miga żaróka daje slabe swiatlo. Nie wiem czy to ma cos wspolnego ale czasami towarzyszy temu brak prawego swiatla mijania. Po uderzeniu w lampe :) Swiatlo mijania sie zapala. Czy obie awarie moga byc powiazane?? Czy ma moze ktos jakis pomysl od czego zaczac naprawe

Dziekuje za wszelkie odpowiedzi :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...