Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Brak mocy po wymianie turbiny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy pomóżcie Audi A4 1.9 tdi 90KM

A4 mojego Teścia słabo ciągnie po wymianie turbinki. :thumbdown:Gdzie szukać przyczyny? Poniżej zrobiłem logi

grupa 11:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/40fd4787ad5e1fe1.html

i grupa 3, 8, 10

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d94b290bab122dae.html

Z góry dziękuję

* nazywaj wątki zgodnie z regulaminem, stosuj właściwy prefix silnika i nadwozia oraz zamieszczaj wątki w odpowiednich działach

( temat poprawiony- prefix uzupełniony) [Musashi]

Opublikowano

zrob wieksze probkowanie bo pomiar co ~2 sekundy jest za rzadki i ciezko zobaczyc jakies zaleznosci ... :naughty:

choc faworyt gdzies tam sie pokazuje .... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Okej, postram się jak najszybciej to zrobić, dziękuję za szybką odpowiedź Spanky[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2008, 16:14 _________________________________________________Zamieszczam jeszcze raz nowe logi 11 i 3-8-10.

tu są logi blok 11

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3c87efb7cdb411e4.html

i 3-8-10

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dcac977d01ffff6e.html

Może teraz coś Ci się ujawniło? :mysli:

a tak przy okazji, to chyba znowy zrobiłem co 2 sekundy. Gdzie w Vagu sie to zmienia?

Opublikowano

Okej, postram się jak najszybciej to zrobić, dziękuję za szybką odpowiedź Spanky[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2008, 16:14 _________________________________________________Zamieszczam jeszcze raz nowe logi 11 i 3-8-10.

tu są logi blok 11

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3c87efb7cdb411e4.html

i 3-8-10

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dcac977d01ffff6e.html

Może teraz coś Ci się ujawniło? :mysli:

a tak przy okazji, to chyba znowy zrobiłem co 2 sekundy. Gdzie w Vagu sie to zmienia?

kazdy blok masz zrobic oddzielnie a nie wszystkie naraz ....

Opublikowano
  • Autor

Koledzy właśnie zrobiłem logi, tak jak mi kazaliście. Co Wy na to?

Blok 3

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dfce9c6a363c798c.html

blok 8

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e71c027abcc0e0aa.html

blok10

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/92b397f7a6de9e8c.html

blok 11

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/72e4a29aea2904c9.html

Zrobiłem jeszcze blok 11 w próbie statycznej

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7cac5215369aa542.html

I co Wy na to??? Ujawniło się coś?? Może to N75?

Opublikowano

Przepływomierz pow. 3500 rpm zaniża wartości.

Opublikowano

oprocz nisko mierzacego lmm powyzej 3500 rpm [jeszcze nie obcina gnoju] to furka wyglada na zdrowa ..

wymien filtr powietrza [jak nie byl dawno zmieniany] jak byl to przeczysc lmm i bedzie git ...

Opublikowano
  • Autor

dzięki koledzy, może musze jeszcze go troche przeciągnc dłuższą trasą i faktycznie filtr powiertrza wymienię

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.