Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Regeneracja/odnowienie alufelg homemade

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany, bawil ktos sie z was w taki homemade odnawianie felg aluminiowych?

mam fele, krzywe w kazda strone, nikt mi ich nie kupi, a mam dobre laczki to chce jeszcze na nich polatac.

myslalem nad tym aby je z wierzchu ladnie odnowic niewielkim kosztem.

chcialem ususnac obecny lakier. wyszpachlowac ubytyki wszystkie, i psikac podkladem czy to sprejem albo pistoletem, a na to bezbarwy lakier, potem lekka polerka.

robil ktos z was moze taki zabieg? jaki lakier polecacie, jaki szpachel?

i nie piszcie ze piaskowanie i proszek - nie są tego warte.

Opublikowano

Są krzywe czy poobdzierane z farby ??

Jak krzywe - to tylko do prostowanie .U mnie za prostowanie i spawanie 2 felg 17 cali zapłaciłem w czwartek 120 zł . Więc myślę że uczciwe pieniądze.

A jak poobdzierane to wielkiej filozofii nie ma - papier , wypełnienie ubytków , podkład i lakier .

Krzysiek

Opublikowano

Witam ja troszke pobawilem sie ze swoimi felami tak wyglądały przed renowacją:

oryginalne_felgi_audi_a4_5x112_15ampquot_model_b6_7.jpg

a tak wyglądają teraz:)

100_1445.jpg

krew z palcy sie lała od tarcia ale było warto:)

Opublikowano
  • Autor

Tajesi, pogratulowac, ladnie wyszlo, choc polerka to nie dla mnie :)

co do tego czy są krzywe. jakbym mial teraz je prostować, sciagac i zakladac opony, plus regenerować je, to lepiej mi sie oplaca juz kupic drugie fele, jakies 18cali :naughty: gra nie warta swieczki.

poprostu chcialbym tanim kosztem i domową robotą odświeżyć je. widzialem szpachla kosztuje z 20zl maks, do tego podklad ,farby i lakier, kolo 100-150zl zamknę sie ze wszystkim. a tyle to by mnie kosztowalo jedno kolo. zjade jeszcze oponki w ten sezon i zakupie drugie fele.

to co Panowie, jaki szpachel, jakiej firmy polecacie, jakie lakiery ? [br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 21:47_________________________________________________

http://postimage.org/image/141vjtsck/

a to fotka feli którą chce ratowac :decayed:

Opublikowano

ja na zimówki odnawiałem szpachlówka uni novol była w garażu lakier akryl czarny połysk 20zł 2setki, sprej czerwony na obwódki chyba 16zł

IMAG0305.jpg

koszta śmieszne a lepiej niż na poodzieranych jeździć

Opublikowano

a jak zrobiłeś z ciekawości te obwódki czerwone ?

Opublikowano

dzieki dzieki:)

fusse istnieje cos takiego jak szpachla do alu, podobno nie jest droga i daje rade.zapytaj moze w jakims sklepie lakierniczym.

Opublikowano

a jak zrobiłeś z ciekawości te obwódki czerwone ?

taśma malarska do krzywizn pierw na czarno całą a póżniej zakleiłem środek i psiknąłem białym podkładem i 4 warstwy czerwonego spreya
Opublikowano
  • Autor

dobra, zrobi sie cieplej bede dzialac :)

dla zainteresowanych, polecana szpachla : http://allegro.pl/novol-szpachla-alu-szpachlowka-z-pylem-aluminium-i2045970577.html

tu akurat duza pucha, sprzedaja mniejsze .

jak ktos ma jakies fotki takich wlasnych odnowień to zapraszam, poogladamy ! :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.