Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Chwilowa utrata mocy przy ok 2500obr. Co to?


Dejzor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Koledzy i Koleżanki.

Od razu na poczatku chcialem napisać, że jeśli był juz taki wątek ( a pewnie był) to nie gniewajcie sie na mnie ale długo szukałem i nie znalazłem nic opisującego wlasnie mój problem (albo nie znam fachowej nazwy problemu)

Otóż.. Jakieś 3 dni temu zauważyłem u mnie nastepujacy problem. Przy przyspieszaniu gdy dodaje gazu, samochód ladnie idzie do przodu ale w okolicach 2500obr/min nagle jest brak mocy (tak jak by turbo przestało ładować), a po 1 - 2s znowu jest normalnie. Dodam iż niedawno kupilem kabelek VAG od Viakena i nie za bardzo jeszcze sie łapie w robieniu tych wszystkich logów dynamicznych i statycznych i dopiero ogarniam program VCDS-LITE (mam sevena 64bit i to chyba jedyny program który mi pójdzie na tym windowsie i z tym kablem).

Dzis zmierzyłem dynamicznie blok 011 na silniku i załączam wam tutaj loga. Z góry zaznaczam ze to mój pierwszy log i zrobiony byl niechlujnie gdyz nie mialem nawet zbytnio czasu by sie przylozyc. Dzis poczytam o robieniu logów i jutro zamieszcze tutaj juz w pełni miarodajne (bo dzis sie juz nie wyrobie bo ide do pracy)

Jeśli ktoś byłby tak miły i napisał mi tutaj jakie dokładnie bloki mam zmierzyć oprócz 011 to byłbym wdzięczny.

PS. Po przeskanowaniu nie wykryło żadnych błędów.[br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 14:43_________________________________________________69f3aa6451f6e3c1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagladnij na ten watek podany na dole.

Masz tam jak powinny wygladac logi i jakie zrobic.

Oczywiscie wszystko do dzialu Diagnostyka VAG.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=241712.0

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...