Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Wymieniłem świece przepływomierz zawór d-v ...i dużo pali


dawid97531

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem pomimo wymiany przplywomierza na ori swiec zaworu d-v mysle ze auto dozo pali .Pacjet to a4 b61.8t (AVJ) quattro .Ostatnio jadac z niemiec na banie predkosc 130max 140 rowniutka jazda na 42 l gazu zrobilem raptem 280km auto jezdzi na stalowkach.Dodam ze poprzednio jezdzilem a4 b5 1.8t quatto 188km i potrafilem zejsc nia do 9 l na trasie jezdrzac na 19 " i oponach 235 . nie wiem gdzie szukac przyczyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAG-a podpinał?? Dla porównania (tylko ja mam ośke) na 41l robię 350 przy codziennej jeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam trasa czy nie trasa mam zrobić minimum 350km. Dopóki tak jest nie robię problemów. Ale 280 to za mało. Podepnij VAG-a i zobacz jakie są błędy.

powinna palic max 9.5-10l

Nie wiem czy nie oczekujesz za wiele no ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOja by spaliła gdzies 11LPG tylko, że ja mam quattro i tam przełożenia są krótsze.

Wężyki podciśnieniowe szczelne? Mi kiedyś padło podciśnienie od DV i cisnąłem niemiłośiernie żeby osiągnać ten sam efekt i spalanie było bardzo wysokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem u mnie jak zatankuje 34 litry gazu to 320 km zrobię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam trasa czy nie trasa mam zrobić minimum 350km. Dopóki tak jest nie robię problemów. Ale 280 to za mało. Podepnij VAG-a i zobacz jakie są błędy.

powinna palic max 9.5-10l

Nie wiem czy nie oczekujesz za wiele no ale...

10 l przy predkosci 130 non stop na trasie doslownie to to chyba troche za wiele tym bardziej ze koledzy pisza ze maja duzo lepsze (mniejsze ) wyniki

[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 00:12_________________________________________________

MOja by spaliła gdzies 11LPG tylko, że ja mam quattro i tam przełożenia są krótsze.

Wężyki podciśnieniowe szczelne? Mi kiedyś padło podciśnienie od DV i cisnąłem niemiłośiernie żeby osiągnać ten sam efekt i spalanie było bardzo wysokie.

tez mam quattro .wezyki szczelne[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 00:13_________________________________________________

powiem u mnie jak zatankuje 34 litry gazu to 320 km zrobię

to ja musial bym zatankowac 45l z racji tego ze wchodzi mi 42 l zrobie na tym jakies 280do maxxx 300km
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba podpiąć vaga i zrobić logi może przepływka źle mierzy lub lambda pada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem u mnie jak zatankuje 34 litry gazu to 320 km zrobię

Gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki prawie pół roku męczarni ale po gazowniku moim wszystko poukładałem i jest oki . Jak to mówią na ty nie ma co oszczędzać .Molestować gaziarza bo coś ustawił może źle , jaka instalacja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...