Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Zimna chłodnica po przejechaniu 50km

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W ostatnich dniach przez przypadek zauważyłem , że po przejechaniu ok. 50km ,przy spokojnej jeździe chłodnice mam całkowicie zimna.Dojeżdzam do domu po tych 50 km ,a chłodnica zimna.90 stopni na wskaźniku,mówie o zegarach,płyn sie nie gotuje, przewód górny gorący ale chłodnica zimna. Termostat wymieniany w styczniu 2009 ale nie wiem na jaki, pompa wody wymieniona okoła 1,5 roku temu.Wtedy gdy mi padła pompa to mi sie poczatkowo grzał w korkach a potem nie było ogrzewania ,takze teraz chyba bym pompe wykluczył.Takie proste pytanie panowie-czy możliwe by w tych mrozach , silnik V6 sie na tyle nie rozgrzał by po tych 50 km termostat nie załączył dużego obiegu?Dodam że po tych 50 km silnik przy tych mrozach moge dotknac reka i jest letni. Czekać na odwilż :), termost lub chłodnica mogła zamarznąć, jęźdzę na petrygo. Nigdy wody nie dolewałem.

Opublikowano

Raczej masz wszystko ok. Woda idzie tylko małym obiegiem bo na pewno masz ogrzewanie puszczone. Teraz jest tak zimno że nie jest potrzebne aby termostat puszczał na duży obieg. U mnie przy spokojnej jeździe góra silnika ledwo letnia, kolektor ssący również a latem jest tak gorący że się go dotknąć nie da.

Opublikowano
  • Autor

Ogrzewanie załączam na minimum tzn,18 stopni żeby właśnie silnik szybciej sie nagrzewał.Dzięki za odpowiedź.

Opublikowano

Witam.Mam tak samo jak autor wątku.Ale mogę dodać że wystarczy tylko wyłączyć całkiem ogrzewanie wlaczyc Poprostu zimne powietrze i będzie chłodnica gorąca.U mnie tak jest pozd.

Opublikowano

bo nie ma co studzić chłodnicy jak wyłączysz ogrzewanie.

Opublikowano

Ale to chcecie aby chłodnica była ciepła a w aucie zimno :mysli: Wydaje mi się że powinno być odwrotnie :wink4:

Opublikowano

Zasłon chłodnice i się przejedz, ja tak mam zrobione, bo jak mam odsunięta chłodnice to tak wychładza mi silnik ze temp. spada do 80.... 75*C... jak zasłoniłem, to szybciej się silnik nagrzewa, jest gorące powietrze w kabinie, no i szybciej mi sie gazik załącza...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.