Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Problem z zamkiem drzwi


tmaxx88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , proszę o podpowiedz na co zwrócić uwagę wyciągając wkładkę od zamka drzwi kierowcy, tapicerke ma już ściągnietą, i moje pytanie czy długo z tym zejdzie i czy są jakieś rzeczy o których powinienem wiedzieć żeby później włożyć wkładke i żeby chodziło jak trzeba.dzieki z góry i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jest delikatny problem ze zdjęcie i założeniem cięgna klamki zewn. bo jest ciulowy dostęp. Ale wszystko do zrobienia. Pamietaj tylko, o założeniu tego cięgna przy składaniu całości, coby póxniej znowu nie demontowac tapiecerki. Jak rozbieżesz to dojdziesz metodą prób i błędów. Tylko zasada - nic na siłe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich tych co mieli podobny problem i chcą wyciągnąć wkładkę, mianowicie wcale tapicerki z drzwi nie trzeba ściągać z boku drzwi jest taka zaślepka pod nią jest śruba na TORX T20 lub T15 nie pamiętam dokładnie, wykręcamy ją ile się da znajduje się ona pomiędzy dwoma blaszkami co nie pozwala na jej całkowite wykręcenie.Następnie śrubokrętem cienkim podważamy przez szmatkę plastik obok klamki który maskuje wkładkę.Gdy już zejdzie, ja zrobiłem to tak że włożyłem kluczyk i przekręciłem go w lewo czy w prawo żeby się lekko zablokował i następnie wyciągamy wkładkę, nie poszło tak odrazu ale po paru próbach wkładka wyszła, miałem problem z zamkiem bo kluczyk nie przekręcał się myślałem że jest wkładka do innego kluczyka, rozebrałem ją napuściłem dużo WD40, włożyłem kluczyk a z drugiej strony kombinerkami kręciłem w tę samą stronę by sprawdzić czy może zamek przyrdzewiał i tak też się stało po paru próbach w lewo w prawo wkładka puściła, jeszcze raz dużo WD pokręciłem pare razy i spowrotem do montażu, w zakładzie powiedzieli mi za naprawę wkładki około 120pln także trochę przyoszczędziłem.W razie pytań proszę pisać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...