Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Ogólnie brak mocy


dies

Rekomendowane odpowiedzi

W mojej b5 2.5 tdi 150km odczuwam potężny brak mocy (moc porównywalna do 1.9 90 koni). Załączam filmik z identycznym brakiem mocy na pełnym zakresie obrotów (film nie mój lecz objawy identyczne).

. 2.5 TDI powinno się zbierać lepiej. Wiadomo, że za takie cośc najlepiej brać się od zrobienia logów. Same logi doślę za jakiś czas, ale mam prośbę do forumowiczów o jakieś sugestie co może być nie tak. Dodam tylko, że po odłączeniu przepływki auto zbiera się lepiej od dolnych zakresów, lecz realne przyspieszenie do setki zajmuje tyle samo co z podłączona przepływką (ok 13-14 sek). Z podłączoną przepływka muł od samego dołu. Znajomy mechanik polecił mi szukać dziur w układzie ciśnienia. PS. co do logów prosiłbym o informacje w ktorych grupach je robić. Proszę też o wyrozumiałość spowodowaną 1 postem na forum. Pozdrawiam! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na podstawie filmiku to widać tylko ,że furka nie jedzie :wink4:,

w Twojej okolicy spoty się pewnie odbywają :gwizdanie: :wink4: ,poszukaj ,napisz poproś o pomoc w zlogowaniu autka ,postawisz butelczynę ,a napewno znajdziesz ochotnika ,który zna się na tym :good: ,wstawicie logi jak pisze antonio i będziesz czekał na opinie mądrzejszych :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za zwłokę w temacie. Problem został rozwiązany. Wycięcie katalizatora rozwiązało problem. Temat można zamknąć.

No prosze i znowu ten legendarny katalizator... :whistling:

Do wiadomosci, wszystkich ktorzy maja problemy z moca.

1. Auto bez kata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...