Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zepsuta harmonijka


ewcia1233

Rekomendowane odpowiedzi

ewcia1233, zapraszamy do NEWBIE i zapoznania z regulaminem.

Kolejna niewiasta na naszym forum. no no.

Jaka harmonijka. Cos wiecej bys opisala.

No prosze jaka kolezanka do nas trafila http://www.ewamikucka.fotobus.pl/index.php?pageid=4&lang=pl&PHPSESSID=c7076b20378c3c395ed806b791e56350 :mrgreen:

Az milo popatrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dziekuje bardzo za mile slowa:) opisac dolegliwosc;) juz opisuje cio dokladnie, samochod podczas dodawania gazu wydaje dziwny odglos, jak traktor, niewiem do czego to porownac.Dzis mechanik powiedzial mi ze jest to harmonijka(i ze koszt wymiany to kolo 500 zl) i ze jest to maly odcinek w uladzie wydechowym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ze koszt wymiany to kolo 500 zl) i ze jest to maly odcinek w uladzie wydechowym:)

Pewnie chodzi o lacznik elastyczny (plecionke0 w ukladzie wydechodym.

Co do kosztu wymiany to niezle sobie zaspiewal.

Z zakupem tej plecionki to koszt nie wiekszy niz 100 zlotych. To i tak duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm mechanik mysli ze skoro trafil na kobiete to jej powie o jakies harmonijce i oskubie z pieniedzy :lol: nieladnie z jego strony.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calkiem mozliwe ze wlasnie o to chodzi:) to mnie troszke pocieszyliscie, bo srednio mi sie podobala cena 500 zl:PP 100 zl brzmi zdecydowanie lepiej:) jeszcze dowiem sie u mechanika dokladniej :) ale dziekuje za odpowiedzi:) :*

Wsadz tatę, brata, kolegę jakiegoś faceta za kółko i niech on pojedzie do mechanika - cena zpadanie o 70-50%, no cóż w tym przypadku kobiece wdzięki nie działają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem identyczną przypadłość. Koszt naprawy 80 zł w tym 55 zł plecionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze jaka kolezanka do nas trafila http://www.ewamikucka.fot...ed806b791e56350

Az milo popatrzec.

jak koleżankę namierzyłeś, piękna ta nasza kolejna gwiazdeczka :wink: sorki za taki wątek w tym temacie ale nie mogłem sie powstrzymac

i dodam że u mnie też ta harmonijka chyba pierdzi i na pewno nie jest to plecionka jak tu niektórzy określają tylko właśnie taka harmonijka przed katem już bardziej element elastyczny mi pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak koleżankę namierzyłeś, piękna ta nasza kolejna gwiazdeczka :wink: sorki za taki wątek w tym temacie ale nie mogłem sie powstrzymac

i dodam że u mnie też ta harmonijka chyba pierdzi i na pewno nie jest to plecionka jak tu niektórzy określają tylko właśnie taka harmonijka przed katem już bardziej element elastyczny mi pasuje

Skoro pierdzi ci harmonijka to ją wytnij i wstaw plecionkę (harmonijek już nie produkują - zastąpiono je plecionką).

PS. proponuje zrobić koleżance sesje zdjęciową z Audi w tle :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro pierdzi ci harmonijka to ją wytnij i wstaw plecionkę (harmonijek już nie produkują - zastąpiono je plecionką).

kurde nie wiedziałem musze tak zrobić tylko jeszcze to zlokalizuje dokładnie bo pierdzi z tamtych okolic jak jest zimny, jak ciepły to cichutko, robiłeś to u siebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem. Tylko u mnie to na 100% była oberwana harmonijka (przy sporej prędkości wpadłem w równie sporą dziure) Silnik zimny czy gorący huczał jak odrzutowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...