Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Czujnik temperatury gazu ??


patrosss

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie gdzie znajduje sie czujnik temperatury gazu

instalacja to sekwencja

to jest przed wtryskiwaczami gazu na takim trojniku co wychodzi kabelek ??

a dlatego si epytam poniewaz gazownik mi powiedzial za wymiane tego czujnika 220zl...;/

i objawy mam takie ze jak jade to nie moge go deptac bo po 3.5tys obrotow przeskakuje na benzyne regulacja byla robiona i gazownik stwierdzil ze do wymiany jest wlasnie ten czujnik bo reduktor wlasnie przy "butowaniu" ma na minusie temperature i automatycznie przelancza na benzyne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujnik temp gazu powinien być przed wtryskami, zapewne u ciebie będzie to ten trójnik, temp/ciśnienie

reduktor ma osobny czujnik temp

a może niech nie wymienia czujnika tylko zmniejszy min temperaturę gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczesniej jak mialem wieksza temperature bylo tak samo

ten czujnik jest walniety bo jak walsnie sie przycisnie troszke auto to reduktor ma okolo -50 stopni na komputerze tak pokazywalo

dzieki kolego tak jak myslalem ze to on to tak jest dzieki wielkie :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buhaha 220 za wymiane czujnika :polew: pojebalo. nowy reduktor(parownik) kompletny tyle kosztuje. jakiej firmy masz reduktor? czujnik jest wkrecany od spodu parownika obok sroby upustowej syfy co sa w reduktorze. moze go przeczysc albo cos moze membrana do wymiany. czujnik kosztuje od 13 zł gora do pieciu dych. drugi czujnik jest przy listwie koszt tez najzwyklejszego 15 zl. zmien gazownika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to cw**l jeden ... :shocked:

dobrze ze mi to teraz napisalem bo mialem jutro do niego jechac na wymiane :shocked:

jeszcze raz wielkie dzieki!

a da rade samemu te czujniki wymienic i filtry gazu ?? czy przy wymianie trzeba sie podpiac pod komuter ???

reduktor jakiej firmy szczerze nie wiem bym musial zobaczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no proste ze samemu mozna wymienic da kabelki uciac i przylutowac chodz napewno masz wtyczke i filtry tez sam wymienisz podjedz sobie do sklepu gdzie sa takie filterki i jak nie wiesz jakie kupic to niech gosciu wyjdzie i zobaczy jaki masz parownik juz bedzie wiedzial jaki filtr ci jest potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...