Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Czujnik wysokiego napiecia a czynnik chłodzący


IceMan83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moja klima sie nie zalacza. Na klimatroniku caly czas swieci sie ECON. VAG pokazal blad czujnika wysokiego cisnienia mianowicie zwarcie do masy. Pewnie bedzie go trzeba wyjac i wymienic. Namierzylem go i teraz moje pytnie. Czy jak wykrece ten czujnik to caly czynnik chlodzacy wypuszcze w powietrze? Tego najbardziej sie obawiam to owy czujnik jest wkrecany w chlodnice klimy. Prosze o szybka rade bo robi sie coraz cieplej i klima potrzebna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem nowy czujnik, nabilem klime wymienilem zaworek ktory steruje bezposrednio czujnikiem wysokiego cisnienia i nadal mam ten sam blad i nie da sie wylaczyc ECON. Juz nie wiem jak sie do tego zabrac. Instalacja jest ok bo jak odlacze czujnik VAG pokazuje 33bary a jak sie podepnie 1bar. Nie wiem co jest ale klima nie hula :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro więc wymieniłeś czujnik to pozostaje uszkodzenie wiązki... Nie zauważyłeś przy wymianie jakieś nadpalenie bądź śniedź na pinach kostki od tego czujnika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze Alvaro, wiązka jakiś kabel w wiązce jest zerwany najpewniej za reflektorem przy wejściu w błotnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdze ale jak pisalem instalacja wydaje sie byc ok. Jak odlaczam czujnik VAG pokazuje bardzo duze cisnienie 33bary a jak wepne 1bar. Wskazanie jest bledne bo wczoraj napelnilem uklad i powinno wskazywac ok 4,5bara. Ale nic dzis jeszcze zobcze raz te kable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszke dawno temat poruszany ale czy można sprawdzić napięcie w kostce aby stwierdzić czy jest w nim napięcie i czy nigdzie nie jest przerwany? np miernikiem prądu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...