Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1,9] Cos nie tak z termostatem???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem chyba z termostatem bo na wskazniku gdy silnik jest rozgrzany pokazuje 60 stopni a powinnien 90.Silnik jest cieply weze od plynu chodniczego sa ciepłe,wentylator sie włacza moze pomzecie mi rozwiazac problem i czy bez komputera sie nie obedzie{diagnoza]

Z dory dziekuje

Opublikowano

MarkusTDI, po pierwsze prosze nazywac tematy w ten sposob: "[model auta pojemnosc oznaczenie silnika] dopiero problem.

Wentylator zawsze bedzie sie krencil bo to jest wisko.

Moze byc tak, ze wskaznik jest popsuty, a termostat dobry albo na odwrot.

[ Dodano: 01-11-2006, 17:02 ]

Jak dobrze pamietam w 1995 roku nie bylo 110, wiec z jakiej okazji masz taki silnik :?:

Opublikowano
  • Autor

Sorki z tym oznaczeniem niewiedzialem

Opublikowano

co do wentylatora to juz wiesz ...

co do Twojego silnika to w dalszym ciagu nie wiemy jaki masz ...

co do opisywanego problemu:

a) zwalony czyjnik temp, badz tez gdzies cos nie kontaktuje (spawdzic wtyczke przy czujniku i zegarach)

B) termostat do wymiany (podpiac Vag'a przejechac sie i odczytac temp ... jezeli jest 90 st to czujnik temp do wymiany, jezeli grubo ponizej 90 stopni to wymienic termostat (koniecznie oryginalny z ASO ... koszt 80 zł .... )

Opublikowano

Mam pytanie , czy ktoś wymieniał własnoręcznie termostat , gdzie on właściwie się znajduje i czy wogóle da sie samemu wymienić ?.

Pozdrawiam !!!

Opublikowano
  • Autor

Ja mam problem z termostatem bo mi nie pokazuje temperatury silnika z tego co ogladalem w ksiazce "sam naprawiam" to nie jest taka latwa sprawa moze i da sie samemu ale niewiem moze ktos z kloegów wymieniał sam

Opublikowano
Ja mam problem z termostatem bo mi nie pokazuje temperatury silnika z tego co ogladalem w ksiazce "sam naprawiam" to nie jest taka latwa sprawa moze i da sie samemu ale niewiem moze ktos z kloegów wymieniał sam

jak sie nie orientujesz to lepiej jedz do mechanika ... koszt wymiany to jakies 50 zł .....

Opublikowano
  • Autor

Mam problem z glowy autko osiaga juz 90 stopni padniety byl termostat tylo denerwowalo mnie to ze mechanik zeby uzyskac temperatue silnika muisial go gazowac na biegu jalowym niewiem ile obrotów mial bo niewolno wchodzic na hale wiec musialem siedziec w poczekalini ale slyszalem jak silnik wył mam pytanko nic stac sie mu niemoze i czywolno go gazowac na biegu jalowym?

Opublikowano

tak z ciekawości ile kosztowała Cię wymiana termostatu?a z tym gazowaniem to wiadome za zdrowe dla silnika to to nie jest, nic mu sie nie stało ale lepiej tak nie robic zeby se silnik nagrzać :razz:

Opublikowano
Mam problem z glowy autko osiaga juz 90 stopni padniety byl termostat tylo denerwowalo mnie to ze mechanik zeby uzyskac temperatue silnika muisial go gazowac na biegu jalowym niewiem ile obrotów mial bo niewolno wchodzic na hale wiec musialem siedziec w poczekalini ale slyszalem jak silnik wył mam pytanko nic stac sie mu niemoze i czywolno go gazowac na biegu jalowym?

nie dramatyzuj ..... :twisted:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.