-
[B5 AJM] Uszkodzona pompa paliwa w baku
Wina pompki bo ja mam ajma tyle ze w sedanie ten sam rocznik i zamieniliśmy pompki i było ok wiec na 100% pompa. Gdzie te ustrojstwo dostać? w ASO powiedzieli 1926 zł CHORE
-
[B5 AJM] Uszkodzona pompa paliwa w baku
Witam, Panowie u mojego ojca w Audi A4 ajm 2000r. jest uszkodzona pompa paliwa w baku. Objawia sie to szarpaniem przy dynamiczniejszym przyśpieszaniu. Nigdzie nie moge znalezc tej pompki początek numer to 8DO 906. Moze ktos ma na zbyciu cos takiego albo ma namiaru na jakiegos ajma na części. Prosze o pomoc. Pozdrawiam
-
[B5 AJM] Błąd 771 Czujnik poziomu paliwa - rezerwy paliwa
Witam, mam na vagu błąd 771 jest to czujnik rezerwy - poziomu paliwa, gdzie tego czujnika szukać?? To ten w baku? Prosze o info czy moze jest jakis inny czujnik w samochodzie. Pozdrawiam
-
[B5 AJM] Opadająca temperatura silnika
A jak sprawdzic ten dogrzewacz? Gdzie to coś jest? Pozdro
-
[B5 AJM] Opadająca temperatura silnika
Juz rok mam tak i to chyba musi tak byc, rok temu jak kupilem auto tez sie zdziwilem ale w niczym to nie przeszkadza to jest poprostu Diesel ma wysoką sprawność silnika i praca idzie na moc a nie na ciepło Pozdrawiam
-
Ciągle chodzący wentylator od klimatyzacji. Audi A4 1.9 TDI 90PS
Marcus 90 PS ojciec sobie ściągnął. Ja osobiście ma 115 PS
-
Ciągle chodzący wentylator od klimatyzacji. Audi A4 1.9 TDI 90PS
Witam, mam problem ze świeżo sprowadzonym Audi A4 rocznik 1996. Na początku wentylator od klimy chodził tylko czasami a teraz chodzi ciągle po przekreceniu kluczyka nawet bez uruchamiania - klima jest wyłączona. Vag wykazał mi 2 błedy prosze o podpowiedź do tych błędów gdzie szukac tego czujnika błąd nr. 00792 (włącznik ciśnienia w klimatyzacji - F129, Przełącznik ciśnienia klimatyzacji - F29) oraz błąd 01206 Sygnał opóxnienia wyłączenia zapłonu Proszę o pomoc
-
[B5 AJM] Drżenie drążka zmiany biegów
siwy rozumiem ze poduszki po dskrzynią ? tak? uzupełnij profil
-
[B5 AJM] Drżenie drążka zmiany biegów
Gzrybol u mnie czasami to samo wystepuje jak silnik jest mocno rozgrzany, klima chodzi i mam włączone światła, czasami występuje to drżenie a czasami nie, jak dodam lekko gazu zeby wskazów była na 1000 to wszystko mija, jak pusze gaz to po chwili to takie lekkie telepanie drążkiem wraca czuć dziwne wibracje. Tez zastanawiam się co to moze być.
-
A4 1,9 TDI AJM 2000 r Jakie koszty ekspoatacji
No i ja tak robie zmieniam co 10tys. mam Castrola z normą 505.01 no i nic nie dolewam no ale i na miarce nie ubywa nic, wiec silnik chyba zdrowy bo chodzi ładnie. Przebieg 171 tys.
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
schiller mam je od 5 miesięcy, jeżdzę zawsze na światłach wiec świecą duzo bo przez ten okres przejechałem 20 tys. km. I Nadal świecą bardzo ładnie.
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
Ja mam xenonki w A4 2000r. otyginalne xenony bo działają spryskiwacze + są samopoziomujące się. Zmieniłem żółte postojówki na Białe 4x LED Coś takiego : POSTOJÓWKI Polecam naprawde fajnie wygląda zainteresowanym moge wyslać fotki. Komputer zadnych blędów nie pokazuje
-
[b5 1.9tdi '96] mój wózek
Auto piękne jak każda A4 Tylko troszke felgi za male, rozumiem ze to tylko na zime Pozdrowienia
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Ja śmigam na Castrol Edge 5w-40 auto ma przejechane prawie 170 tys. poprzedni właściciel lał tez syntetyk Castrola. Auto nie bierze ani grama oleju, wymiana co 10 tys.
-
KOdy do klimy Audi (99-01")
Tak działaja na tym panelu bo sam mam taki i działa
Dabro
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta