Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Stuki podczas redukcja biegów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich spodka się ktoś z czymś takim ze podczas redukcji biegów cos puka lub jak przyśpieszę gwałtownie lokalizacja pukania lewa strona Na dole kolo pedału sprzęgła [br]Dopisany: 14 Luty 2012, 15:26_________________________________________________Dziś byłem u mechanika i problem się rozwiązał pęknięta poduszka skrzyni i urwana śruba ze skrzyni biegów po przykręceniu 2 śrub pukanie ustało, ale musze wymienić łapę w skrzyni i oto jest pytanie czy będzie się trzymać na 2 śrubach, bo normalnie powiną na 3??? Może ktoś miał taki przypadek???

Opublikowano

Witam wszystkich spodka się ktoś z czymś takim ze podczas redukcji biegów cos puka lub jak przyśpieszę gwałtownie lokalizacja pukania lewa strona Na dole kolo pedału sprzęgła [br]Dopisany: 14 Luty 2012, 15:26_________________________________________________Dziś byłem u mechanika i problem się rozwiązał pęknięta poduszka skrzyni i urwana śruba ze skrzyni biegów po przykręceniu 2 śrub pukanie ustało, ale musze wymienić łapę w skrzyni i oto jest pytanie czy będzie się trzymać na 2 śrubach, bo normalnie powiną na 3??? Może ktoś miał taki przypadek???

skoro normalnie powinno być na trzech to sam sobie odpowiedziałeś na pytanie :wink4: -3 śruby muszą trzymać :good:

  • 7 lat później...
Opublikowano

U mnie jest to samo.

peknieta poduszka. Mechanik powiedział, ze jak Małysz dostał strzała z przodu podniosło do góry strukturę. 

Odebrałem od mechanika i zrobił ładnie wszystko.

Wymienione zostały:

- misa olejowa 

zderzak 

pas przedni 

lacznik  stabilizatora lewy i prawy 

Cała chłodnica z czujnikiem temp. wody

poduszka silnika (2x) + jedna poduszka sił. Audi aR 1.9 Tdi /P/

pasek wieloklinowy, koło nap. Paska.

olej oczywiście i filtr

oring czujników cieczy. 

Powiedzial, ze jedna poducha jest uszkodzona, przy dynamicznej jezdzie, albo redukcji, czuc puknięcie w okolicach pedału sprzęgła.

 

pozdrawiam! 

Ps; czy ktoś podpowie laikowi jak samemu znaleść winowajcę?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.