Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jaki aparat za 600-700zł?


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na etapie szukania aparatu, wcześniej miałem Canona S2IS i FujiFilm S2500HD

Chciałbym coś o podobnych gabarytach, aparat do użytku raczej amatorskiego (użycie czasem jakiegoś filtra, jakaś fotka ze statywu)

Budżet niestety ograniczony max 600-700zł :disgust:

Nowy odpada (wiadomo że za tą cenę nic nie kupię) a w używanych może coś się znajdzie w miarę fajnego (może nawet coś na czym dałoby się podszkolić w ustawieniach manualnych) :wink4:

Wiem że jest tu kilka osób co zna się na takich "zabawkach" i byłbym wdzięczny za porady :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak chcesz większy aparacik w tej cenie szukaj Sony HX1. to chyba najbardziej udany kompakt ostatnich lat, nie jest napchany pixelami więc trochę mniej szumi na wysokim iso, ma fajna panoramkę i przyzwoite filmy. No i jak chcesz się poduczyć to masz pełen manual. Można jeszcze Canon sx20 poszukać ale już będzie sporo słabiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki bardzo

od czytania opinii można oczopląsów dostać, faworytem rzeczywiście jest Sony HX1, biorę jeszcze pod uwagę Canon-a SX1 IS i starawy model Sony F828 - miałeś z nim styczność? w necie ma dosyć dobre opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj sobie o Lumix FZ-50 przez parę lat stał mocno w rankingach. Do dnia dzisiejszego służy mi jako drugi w rodzinie. Śmiało powiem, że za taką kasę nie znajdziesz nic lepszego z 700-800 kupisz idealny stan i nie będziesz żałował...

http://www.recenzje.net.pl/1-aparaty_cyfrowe/6.1004-panasonic_lumix_dmc-fz50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra a coś takiego jak Canon G7/G9 albo Panasonic LX3? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...