Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwne świszczenie/dzwonienie


lmatys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Tak od miesiaca nasila mi sie leciutko takie jakby świszczenie/dzwonienie w okolicach prawego koła.

Dodam iz gdy jade i wrzuce na luz (nie wazne czy wduszone sprzeglo, czy luz i bez sprzegla), nadal swiszczy tak samo...

Co to moze byc?

Wiem ze za malo szczegolow podaje..ale jakie moga byc opcje...?

P.S-zauwazylem ze moze leciutko zwiekszylo sie zuzycie paliwa.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozliwe aby swiszczala trubina pod wplywem wpadajacego powietrza pod maske przez kanał dolotowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...swiszczy mi ladnie jak sie wkreca na obroty...pytanie czy przy 100km/h i na wolnych obrotach (bieg jalowy), ped powietrza moze powodowac swiszczenie turbiny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swiszczy mi ladnie jak sie wkreca na obroty...pytanie czy przy 100km/h i na wolnych obrotach (bieg jalowy), ped powietrza moze powodowac swiszczenie turbiny?

Raczej nie.

Jesli nie ma roznicy, czy wcisniete sprzeglo, czy nie to ja obstawiam cos z hamulcami, albo lozysko.

jesli Ci sie niby zwiekszylo spalanie to albo tloczek nie odbija albo lozysko sie zaciera co malo prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może poprostu to powietrze.

Jeśli coś z autem to załął bym od kół (opon)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...powietrze nie...bo wczesniej tego nie bylo...a nasililo sie w czasie ostatniego miesiaca...

..co do oponek, to fakt ze sa juz zletka zjechane...i robie na nich ostatnie km przed zmiana na zimówki...zobaczmy, jade chyba dzis do sehll auto serv na wymiane oleju itp...powiem zeby zajrzeli do koła/hamulców...moze cos obczają...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...